• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aksaray Sağlık Kabini

Adres :

Hasas Mah. 26. Gaziler Cad. No: 55/b Aksaray » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Güldeniz Yıldız

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 229 35 21

Whatsapp 2:

0 (507) 162 79 72

Aksaray Sağlık Kabini ekibi olarak alanımızın değeri hakkında oldukça bilgi sahibiyiz ve bu değerin sizler tarafından taşınması konusunda büyük arzularımız var birmilyonnokta.com üyeliği dahilinde. Hizmet verdiğimiz alanda sizlerin sağlık sorunlarını gidermek adına çok özel bir teknik uyguluyoruz. Bu teknik evde yapılan tedavileri içeriyor ve sizlere daha yakın bir hizmet vermemiz adına büyük bir kolaylık sağlayarak ilerlememizi sağlıyor. Bizimle direkt olarak irtibata geçerek bu alanda ki hizmeti çok kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Aksaray sağlık alanında vermiş olduğumuz bu hizmet evde yanık tedavisi, yaşlı bakım hizmeti, kulak yıkama hizmeti, evde pansuman hizmeti, evde hemşirelik hizmetleri gibi birçok alanı kapsıyor. Bazı sorunlardan ya da sıkıntılardan dolayı hastaneye gitmek ve istediğiniz hizmeti almak oldukça zor bir durum haline gelebiliyor. Özellikle yaşlı bireylerin yürümede ve ulaşımda sorun yaşadığını görebiliyoruz. Onun için biz de evde hizmet almanızı istedik ve olabildiğince bu şekilde hizmet sunmaya odaklandık.

Birçok firma bu alanda hizmet veriyor. Fark yaratmanın zorluklarından oldukça farkındayız ve bu şekilde ilerlemekteyiz. Kullandığımız ürünlerin kaliteli olmak zorunda olduğunu çok iyi biliyoruz. Çünkü bu alanın sizlere olan etkisi hayatınızı değiştirecek türden bir etki ve bunun da oldukça farkında olduğumuz için gerekli olan standartların dışına çıkmamak için ne gerekiyorsa yapmak adına her şeyi yapıyoruz. Dinç ve hayat kalitesi yüksek günler diliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR