• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aksoylar Çiftliği

Adres :

Değirmenönü Mh. Şehitler Cd. No: 226 Bursa » Yıldırım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Aksoy

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 435 12 15

Günlük üretimleriyle her zaman taze et ve süt ürünlerini sizlerle buluşturan firmamız Aksoylar Çiftliği birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden birisidir. Değişen ve gelişen hijyen kuralları artan salgın hastalıklar sebebiyle çok daha önemli bir hale gelmektedir. Güvenilir ve steril kurallar eşliğinde Bursa Yıldırım’da sizlere hizmet veren firmamız, lezzetli tavuk ve kaz etleri satışı sunmaktadır. Devamlı müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşlerle her geçen gün büyümeye devam eden organik çiftliğimiz, doğal ürünler piyasasında güven vermeye devam ediyor.

Eklem yapısındaki bozulmaları onarma konusunda oldukça güçlü olan süt ürünleri, kemik sağlığı ve çocuklardaki kemik gelişimi için çok fazla öneme sahiptir. Bizde Aksoylar Çiftliği olarak, yumurta, süt, tereyağı ve peynir gibi günlük ürettiğimiz en özel şifa kaynaklarını sizlerle buluşturuyoruz. Bursa hayvancılık alanında faaliyet gösteren çiftliğimiz, Yıldırım ilçesindeki tesisinde size en yakın kurban ve adaklık hayvan satışı işlemlerini sunmaktadır. Tamamen doğal yemlerle beslenen hayvanlarımız, organik besicilik konusunda a’dan z’ye tüm deneyimlere sahip personellerimiz eliyle periyodik olarak beslenmektedir.

Ayrıca çiftliğimizdeki tüm hayvanların bakımları alanında uzman veteriner hekimler tarafından yerine getirilmektedir. Organik beslenme her insanın hakkıdır parolasıyla iş başı yaptığımız günden beri, işini en iyi şekilde yapma gayretinde olan firmamız, şeffaf fiyat politikalarıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyat garantileri ile sizlere sunmaktadır. Hem kesenizden, hem de sağlığınızdan kazanmanız için sizde Aksoylar Çiftliği tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR