• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aksu Gereme Restaurant

Adres :

Mustafa Asım Köksal Mahallesi Aksu Küme Evler No: 19 Kayseri » Develi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zafer Aşık

E-Posta Adresi :

zfrasik38@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 642 40 50

Whatsapp 2:

0 (537) 927 21 85

Serpme kahvaltı salonu, Adana kebap, pide çeşitleri ve ızgara çeşitlerimizle müşterilerimizi en lezzetli yemeklerimizle buluşturmaktayız. Restoran sektöründe ün yapmaya devam eden firmamız, lezzetli ürünleri sizler için kaliteli bir şekilde hazırlayabilmek için elinden geleni yapmaktadır. Taze ürünlerimizle sizlere daha sağlıklı ürünler hazırlamaya çalışmaktayız. Uzun yıllar sektörde elde ettiğimiz bilgi birikimimizi ve tecrübemizi en mükemmel şekilde yeniden ortaya koymak için elimizi taşın altına koymaktan çekinmiyoruz. Bizler her zaman müşterilerimizin bizden elde etmek istedikleri hizmeti tahmin ediyor ve bunun daha üstünde bir hizmeti sizlere sunabilmek adına üzerimize düşeni yerine getirmeye çalışıyoruz.

Kayseri restoran sektöründe yoluna devam eden firmamız karşılıklı güveni inşa ederek ülkemiz adına katma değer oluşturmaya da son derece dikkat etmektedir. Bizlere en kısa zamanda ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgilere en kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizler için olmazsa olmazlar arasında yer alıyor ve bunun içindir ki bizler müşterilerimizden gelen yorumlara çokça dikkat ediyoruz.

Tavsiyelerinizi ve şikayetlerinizi özenle değerlendiriyoruz. Her zaman daha lezzetli yemekler ve daha kaliteli ürünler üretebilmek firmamızın öncelikleri arasında yer almaktadır. Bizlere telefon numaralarımızdan ve web sitemizden ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere firmamız hakkında daha kapsamlı bilgiler vereceklerdir. Kalite, güven, sağlık ve üstün hizmet firmamız tarafından sizlere ulaştırılmaktadır. Güler yüzlü hizmetlerimizden sizler de faydalanabilirsiniz. Firmamızın farkını daha iyi anlayabilmeniz için sizleri bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR