• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aktaş Gıda

Adres :

75. Yıl Mah. 3. Cad. Estim Toptancılar Sitesi No: 6/c Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Aktaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 057 84 88

Eskişehir pasta ve pastane sektöründe sunmuş olduğu hizmetlerle adından sık sık söz ettiren firmamız Aktaş Gıda birmilyonnokta.com sitesinde faaliyet gösteren başarılı üyeler arasında yer almaktadır.

Sizler için yağ satışı, susam satışı, un satışı, pastacı yağı satışı, şeker hamuru satışı, pasta malzemeleri satışı, tart malzemeleri satışı, draje çeşitleri satışı ve toptan gırda ürünleri satışı gibi pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz. Geniş hizmet yelpazemiz sayesinde ihtiyacınız olan ürünleri kolay bir şekilde bulmanızı sağlıyoruz.

Toptan şekilde satış yaparak uygun fiyatlarımızdan yararlanmanızı sağlıyoruz. Dönem dönem kampanyalar düzenleyerek sizlere avantajlı teklifler sunuyoruz. İş yerimizi ziyaret eden müşterilerimizi her zaman en güzel şekilde karşılıyoruz. Aradığı ürünü bulmasında yardımcı olarak bütçesine uygun fiyatlar sunuyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun şekilde ayrılmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Sizlerden gelen olumlu ve olumsuz dönüşlere göre kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmeye devam ediyoruz. Sizin için sürekli yeni ürünler getirerek seçenekleri arttırıyoruz. Her zaman en kaliteli ve sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış olan ürünlerin satışını gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini her zaman en iyi şekilde karşılıyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için telefon numaralarımızdan bizi her zaman arayabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir ya da e-posta adresimize mail atabilirsiniz. Kısa süre içerisinde müşterilerimize dönüş yaparak faydalanmak istedikleri hizmet ile ilgili gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR