• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aktif Mobilya Dekorasyon

Adres :

Dudullu Kürkçüler Caddesi Esenşehir Mahallesi İnci Sokak No: 24 İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Zeynel Mantan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 742 86 18

İstanbul Ümraniye’de bulunan Aktif Mobilya Dekorasyon, birmilyonnokta.com üyesidir. Uzun yıllardır marangozluk deneyimi olan firmamız, günümüzde mobilya ve dekorasyon alanında modern çalışmalara imza atmaktadır. Bizler, tasarımlarımızı müşteri isteği doğrultusunda karşılıklı görüşmeler yaparak gerçekleştiriyoruz. Müşterimize en uygun alternatifi sunmak için yoğun bir çaba gösteriyoruz. Doğru ve eksiksiz olarak ölçüm işlemlerini yapıyor ve müşteriye verdiğimiz teslim tarihinde o işi teslim ediyoruz. Son derece disiplinli ve güvenilir şekilde çalışan ekibimiz ile modern çizgilerle harika tasarımlar gerçekleştiriyoruz.

İstanbul mobilya sektöründe yaptığımız ince, zarif dekorasyon ürünleri ile ortamınız renkleniyor ve şıklık kazanıyor. Mutfak ve banyo tezgahı, elbise dolapları ve daha birçok ev mobilya ürünleriyle evlerinize değer katıyoruz. Farklı tasarımlarda ürettiğimiz kitaplık ve televizyon üniteleri ile renkli bir dünyaya adım atmış olacaksınız. Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ediyor ve en son teknolojiyle üretilmiş malzemeleri kullanıyoruz. Kısacası tasarımlarımızı teknolojiyle birleştirerek üretiyoruz.

Müşteri isteklerini ve memnuniyetini ön planda tutarak hatasız üretimler yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli. Mobilya ve dekorasyon alanında yenilikçi bir bakış açısıyla dürüst çalışmalar yapan ve verdiği sözleri harfiyen yerine getiren bir firma olmakla gurur duyuyoruz. Firma olarak müşteri ile güvenilir ve kalıcı ilişkiler kurarak uzun yıllar çalışmayı hedefliyoruz.

Gelecekte de amacımız, yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyim ile titizlikle yaptığımız çalışmaları sürdürmek, yenilikleri takip ederek müşteri isteklerini gerçekleştirmek olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR