• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akustik Spor ve Sanat Kulübü

Adres :

Karaağaç Konarlı Mahallesi Ortayol Caddesi No: 144 Arsuz Hatay Hatay » İskenderun

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dilek Hanım

E-Posta Adresi :

akustiksporsanat@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 515 80 09

Whatsapp 2:

0 (533) 515 80 09

Firma olarak bizim önceliğimiz, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak. Sektörde ki farkımızı ortaya koyarak hem memnuniyetinizi hem de mutluluğunuzu bir arada kazandık.

Hatay Akustik Spor ve Sanat Kulübü olarak, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edindik. Kalitemiz başarımızın sırrını oluşturan en büyük etmendir. Aynı zamanda bizim işimizde güven çok önemli bir faktördür. Karşılıklı güven içerisinde, sizin mutluluğunuzu da önemseyerek başarılı şekilde yolumuzda ilerliyoruz. Sizlere farklı birçok alanda hizmet veriyoruz. Bunlardan bazıları; enstrüman eğitimi olarak piyano, gitar, bağlama, ney, kanun. Çocuklar için yaratıcı drama, bale, zumba, orff atölyesi, pilates, jimnastik. Yetişkinler içinse yoga, Latin dansları, resim. Bunlar gibi daha pek çok alanda hizmet vermekteyiz.

Alanında en iyi eğitimi alıp, tecrübe ile de sabitleyen profesyonel ekibimiz en kaliteli hizmeti vermek için her geçen gün kendisini geliştirmeye devam ediyor. Hiçbir zaman tam anlamıyla başarıya ulaştığımızı kabul etmiyoruz ki daha iyi noktaları elde edebilelim. Hizmet sektörü için bizce bu şart çünkü gelişim devamlılığı olan bir unsur.

Firma olarak sektörde ki bütün yenilik ve gelişmeleri takip ediyoruz. Hep bir adım daha ilerisini hedef ediniyoruz. Dünya genelinde durmaksızın gelişe teknolojiye de ayak uydurarak hem hizmet kalitemizi yükseltiyor hem de çalışmalarımızda zamandan tasarruf ediyoruz. Sizler de eğitimli ve kaliteli çalışma arkadaşlarımızdan güvenilir hizmetler almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR