• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akyakalı Pilavcı Aziz Usta

Adres :

Kartaltepe Mahallesi Mesir Sokak No: 18/b Küçükçekmece/istanbul İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aziz Deniz

E-Posta Adresi :

azizyudum_3@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 269 00 80

Whatsapp 2:

0 (545) 691 26 32

Whatsapp 3:

0 (545) 269 00 80

Whatsapp 4:

0 (545) 691 26 32

Hayatımızı sağlıklı bir şekilde devam ettirebilmek için birçok temel ihtiyaca sahibizdir. İşte beslenme de bunlar arasında yer alan ve hayatımız için olmazsa olmaz nitelikte sayılan bir ihtiyaçtır. Sağlıklı bir şekilde hayatın devam ettirilebilmesi, vücudun ihtiyaçlarının karşılanabilmesi ve boş vakitlerimizi en keyifli şekilde geçirebilmek adına yemek yeriz. Bütün bunları sevdiklerimizle birlikte güzel lezzetleri tadarken şık bir mekânda yapmak hepimizin arzulayabileceği doğal bir durumdur. Bizler sizlerin bu beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda en iyi ve en doğru hizmeti en deneyimli, ilgili ve çalışkan ellerden güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile en uygun fiyatlara vermek için İstanbul ev yemekleri sektöründe layığıyla hizmet veriyoruz. Sizler de bu en doğru hizmetlerimizden en uygun fiyatlara ve en kaliteli şekilde her zevke ve damak tadına hitap eden lezzetleri tadarak yararlanmak isterseniz işletmemize gelebilir, her biri birbirinden tecrübeli, ilgili ve çalışkan ekip arkadaşlarımız ile tanışabilirsiniz.

İstanbul ev yemekleri sektöründe çalışıp, sizlerin beklentilerini karşılamaya yönelik adımlar attığımız ilk günden beri kendimize hedef olarak siz değerli müşterilerimizle karşılıklı güven bağı kurabilmeyi ve sizlerden olumlu geri dönüşler alabilmeyi belirledik. Attığımız bu adımlar sonrası sizlerden aldığımız olumlu geri dönüşler ve memnuniyet bildirileri de bir kez daha gösterdi ki hedefimize doğru emin adımlarla ilerliyoruz.

Bizler, sizlerle tanışıp sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlardan vermek için sabırsızlıkla ve heyecanla bekliyoruz. Sizler de bu hizmetleri en uygun fiyatlardan almak için işletmemize gelebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR