• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akyazı Computest Oto Ekspertiz Merkezi

Adres :

Fatih Mah. Ada Cad. No: 443 Sakarya » Akyazı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinan Bulut

E-Posta Adresi :

akyazi@computest.com.tr

Whatsapp 1:

0 (532) 395 50 05

Whatsapp 2:

0 (532) 357 90 20

Yeni bir araç alacağımız zaman, ikinci el araçlar her zaman için daha bütçe dostu ve cazip gelir gözümüze. Fakat bu aracın uğradığı teknik değişimlerden de haberdar olmak ve kararımızı bu yönde yapmak isteriz. Biz Akyazı Computest Oto Ekspertiz Merkezi olarak, otomobil alım satımlarında yaşadığınız teknik aksaklıkları çözüme kavuşturmak için hizmet veriyoruz.

Sakarya otomotiv sektöründe rakiplerine, mükemmeliyetçi hizmet anlayışı ve çözüm odaklı stratejiler geliştirmek gibi faktörlerle fark atıyoruz. Bu sayede, her zaman en çok tercih edilen ve güven duyulan markaların da başında gelmekteyiz.

Araç alım satımı çok çetrefilli ve stresli bir süreç olabilir. Taraflar arasında güven ilişkisinin kurulamaması ya da tarafların dürüst olmaması gibi etkenler bu süreci daha da çıkılmaz bir hale sokuyor. Biz sektörde tarafsız hizmet anlayışımız ve sorunları profesyonelce çözen yaklaşımımızla sizlere kaliteli hizmet garantisi sunuyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin araçları için pek çok ekspertiz hizmet vermekteyiz. Fren testinden araç performans testine, yanal kayma testinden kaporta boya testine, süspansiyon testinden motor performans testine kadar pek çok hizmet sunuyoruz.

Merkezimizde kullandığımız son teknoloji cihazlar ve alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile sizlere hakettiğiniz hizmeti şeffaf ve dürüst hizmet anlayışı ile sağlıyoruz. Siz de aracınız için güvenilir ve sektörde adından sıkça bahsettiren bir ekspertiz merkezinden hizmet almak istiyorsanız, sizleri Akyazı’daki merkezimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR