• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akyüz Yapı Ev Hastanesi

Adres :

Esenevler Mah. 350. Sokak No: 13/1 Sporcu Apartmanı Samsun » Atakum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Samet Akyüz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

akyuzsamet55@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 347 05 82

Yaşantımızın büyük bir çoğunluğunu evlerimiz, işyerlerimiz ve ortak yaşam alanlarımızda geçirmekteyiz. Bu yaşam alanlarının tasarımı, kalitesi, dizaynı ve kullanım amacına uygunluğunu ise bu işte uzman ellere bırakmaktayız. İşte bizler Akyüz Yapı Ev Hastanesi olarak bir hastanın tüm eksikliklerini bulup onu tedavi eder gibi incelikle gerekli adımları analiz etmekte, evinizin, iş yeriniz ve ortak yaşam alanlarınızın yapı hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Akyüz Yapı Ev Hastanesi olarak sizlerde bizleri tercih edebilir, bu süreçte kaliteli hizmete erişim sağlayabilirsiniz.

Akyüz Yapı Ev Hastanesi olarak Samsun ilinin Atakum ilçesinde bulunan yapı marketimizde sizlere gerekli yapım ve dekorasyon hizmetini sunmaktayız. Kurulmuş olduğumuz ilk günden geldiğimiz günümüz konumuna kadarki geçen süreçte verdiğimiz kaliteli, güvenilir, hızlı, etkili, verimli, memnuniyet odaklı ve uygun maliyetli hizmetler neticesinde Samsun iç dekorasyon alanında tercih edilen firmalar arasına yerleşmiş bulunmaktayız. Sizlerde yapı sektöründe ihtiyaç duyduğunuz hizmetlerde bizleri tercih edebilir, içiniz rahat bir şekilde sonuçları bekleyebilirsiniz.

Akyüz Yapı Ev Hastanesi olarak hizmetlerimiz kapsamında dekorasyon, çatı, dış cephe kaplama, alçı, boya, elektrik – su tesisatı çekimi, mermer, PCV doğrama, parke – fayans, kapı – çelik kapı, ferforje, TV ünitesi, mutfak dolabı, klima tamiri ve bakımı gibi geniş bir bantta hizmet sunmaktayız. Kaliteli malzeme, kaliteli işçilik ve yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde sorunsuz bir hizmet aktarmaktayız. Gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilir, kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR