• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Al Kardeşler Adaklık Kurbanlık

Adres :

Sincan Saraycık Mahallesi 1. Cadde Peçenek Yolu No: 95 Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Lokman Al

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 364 13 57

Ankara ilimizde hizmet vermekte olan Al Kardeşler Adaklık Kurbanlık isimli değerli ve kaliteli firmamız, birmilyonnokta.com üyesi olarak büyüme hızına büyük bir ivme kazandıran firmalar arasında yerini aldı. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan firmamız, sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmet ile beraber her geçen gün biraz daha gelişip büyüyor. Her hizmetinde adeta kalitesini konuşturan firmamız, kaliteli hizmetinden ötürü müşterisinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış bulunmaktadır. Geçmişten günümüze etin insan hayatındaki yeri ve önemi her geçen gün biraz daha gelişip artmış bulunmaktadır. İnsan sağlığı için et olmazsa olmazdır ve düzenli olarak kırmızı et tüketimi sağlıklı bir yaşam için gereklidir.

Ankara hayvancılık, hem büyükbaş hem de küçükbaş hayvan alım satım hizmeti sunmaktadır. Firmamız beslemekte olduğu hayvanlara son derece sağlıklı bir ortamda sağlıklı bir beslenme sistemi ile bakmaktadır. Düzenli olarak aşıları yapılmış olan hayvanlar, günlük besin ihtiyaçlarını en iyi şekilde alıyor ve son derece sağlıklı bir şekilde yetiştiriliyorlar. Özellikle kurban aylarının olmazsa olmazı olan büyükbaş ve küçükbaş hayvanları en uygun fiyata bulabileceğiniz tek firmada olduğunuzu hatırlatmakta fayda var. Firmamız güvencesi ile kaliteli ve güvenilir bir alım satım hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde hayvan alım satım hizmeti sunmakta olan firmamıza iletişim numarası üzerinden anında ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz. Ayrıca mekânımıza gelerek yerinde hayvan seçebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR