• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Al-tar Oto ve Koltuk Yıkama

Adres :

Yavuz Sultan Selim Mahallesi İmamoğlu Caddesi No: 25 Adana » Sarıçam

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdil Oğultarkan

E-Posta Adresi :

abdil01bu981@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 026 27 25

Faaliyet gösterdiğimiz otomotiv sektöründe sizlerin talep ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık vermekteyiz. Firmamız oto kuaför hizmetlerini yürütmektedir. Araçlarınızın içini ve dışını detaylı temizleyerek sizlere teslim etmekteyiz. Buharlı temizlik yaparak sizlere daha kaliteli hizmetler sunmaktayız. Emin ellere teslim ettiğiniz araçlarınız sizlere memnun kalacağınız şekilde teslim edilmektedir. Firmamız nitelikli ve detaylı bir temizlik yaparak araçlarınızı her zamankinden daha güzel ve hijyenik olarak sizlere teslim etmektedir.

Adana otomotiv sektöründe oto temizlik adına ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sizlere vermekteyiz. Teslim ettiğiniz araçlarınızın halı ve koltuklarını temizlemekteyiz. Araçlarınızın iç temizliğinin yanı sıra dış temizliğini de yapmaktayız. Temizlik öncesi ve sonrası halini gördükten sonra çok memnun kalacaksınız. Hizmetlerin devamı için müşteri memnuniyeti esastır. Bu prensiple sizleri memnun edecek şekilde kaliteli hizmetler vererek yıllardır bu sektörde faaliyet göstermekteyiz. Firmamız ticari kaygıyı ara planda tutarak faaliyet göstermektedir. Fiyatlarımız bütçenize hitap edecek düzeydedir.

Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamızın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak için bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Araçlarınızı teslim ettiğiniz emin eller olarak kurulduğumuz ilk günden beri en iyi hizmetleri sunmaktayız. Sahip olduğumuz geniş müşteri kitlesinin verdiği güvenle ilerlemekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz ilimizde oto yıkama hizmetleri ile önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Güvenilir ve doğru bir adres için sizlerin hizmetindeyiz. Hizmetlerimizi her türlü ekipman ve işinde deneyimli personellerle sizlerin istifadesine sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR