• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Al-ver Dekorasyon

Adres :

Elmalık Mahallesi Caddesi No: 10 Terme Samsun Samsun » Terme

Sektör :

Yetkili Kişi :

Behçet Alver

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 512 95 86

Whatsapp 2:

0 (532) 512 95 86

Al-ver dekorasyon kurulduğu günden bu yana belirlediği hedefler doğrultusunda ilerlemiştir. İnşaat sektöründe her projede daha fazla ilerleyen, vizyonuyla kendisini sürekli geliştiren, fark yaratan işlere imza atan, ülkesine değer katan yapı dekorasyon standartlarını her zaman yukarı taşıyan firmamız, durmaksızın çalışmaya devam etmektedir.

Yakaladığımız kalite standartlarına uygun büyüme ivmesi ve kaliteden ödün vermeyen çalışma prensiplerimiz ile müşterilerimizle güven ve saygıya dayalı bir ilişki geliştirdik. Müşteri memnuniyetinin merkezde olduğu firmamız kalite ve dürüstlük ilkesinden vazgeçmeden misyonunu geleceğe güvenle taşımaya kararlıdır.

Asma tavan, alçı sıva, gergi tavan uygulamaları, yapı inşaat sistemleri, dış cephe mantolama, yapı dekorasyon işlemleri, boya badana işlemleri, ısı yalıtım uygulamaları, anahtar teslim dekorasyon işlemleri yapılan firmamızda genç, dinamik, yenilikçi usta ve çalışanlarımız sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetler ile bizler usta ellerden çıkan işlerimizle sizlerin yanınızdayız ve yapılan işlerin garantisi yine kendi yaptığımız işlerdir.

Samsun inşaat sektörünün öncülerinden olan firmamız, gelişen son teknolojik ürün ve teknikleri yakından takip ediyor, sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarına devam ediyor. Siz müşterilerimizle beraber olduğumuz kaliteli hizmetin herkesin hakkı olduğu bilinciyle daha çok insana ulaşmaya devam ediyoruz. Ülkemizde sektörün son yıllarda kazandığı ivme ile biz de çalışmalarımızı uygun fiyat politikamızın da eklenmesiyle arttırmaya devam ediyoruz. Her zaman en iyisi için yanı başınızda olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR