• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alaturka Burger

Adres :

Barbaros Mah. Lale Sokak No : 2/11 Ağaoğlu My Office İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turgay Yazıcı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

atasehir@alaturkaburger.com

Pek çok kişinin severek tükettiği ve ülkemizde de son yıllarda popülerliğini sürdüren hamburger, Alaturka Burger ile yeniden anlam kazanıyor. İşletmemizde klasik hamburgere, Türk usulü dokunuşlar yaparak, hem sevilen hamburgere yeni bir boyut kazandırmış hem de farklı alternatifler sunmuş oluyoruz. Sektörde yaratıcı fikirler ve lezzetten ödün vermeyen malzeme kullanımı ile rakiplerimizden sıyrılarak başarılarımızı sürdürüyoruz.

İstanbul fast food sektöründe, sempatik ve farklı konseptimiz ile pek çok farklı kesimden kişinin dikkatini çekmeyi başarıyoruz. Bunun yanı sıra lezzetli ve farklı hamburger menümüz ile her damak zevkine hitap ediyoruz. Ürünlerimizde kullandığımız malzemeleri taze, güvenilir ve kaliteli ürünler satan üreticilerden temin ediyoruz.

Klasik ve sıkıcı hamburgerlerin dışına çıkmayı başaran lezzetlerimizi, hiç kuşkusuz başarılı çalışanlarımızın çalışma azmine borçluyuz. Sizlerin bir hamburgerden almak istediği verimi ve lezzeti sonuna değin yaşamanız için her noktada kalite kontrol standartlarına bağlı üretim gerçekleştiriyoruz. Günümüzün farklı damak zevkine uygun ve çeşitli hamburgerler sayesinde, mutlaka kendi zevkinize uygun bir çeşidi Alaturka Burger’de bulabilirsiniz.

İşletmemizde en değer verdiğimiz konu, hem paket siparişlerde hem mekanımızda verdiğimiz hizmetten sizlerin memnuniyet duymasıdır. Bu memnuniyeti sağlamak için her zaman hızlı, lezzetli ve sıcak ürün servis etme kuralımız ile hareket ediyoruz. Sizler de sıkıcı hamburgerler yerine, daha modern ve lezzetine doyum olmayan burgerleri yemek istiyorsanız, işletmemizde sizleri büyük bir mutlulukla ağırlayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR