• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aleyna Doğal Unlu Mamülleri & Taş Fırın

Adres :

İsmet Paşa Mahallesi Şeyh Adil Caddesi No: 42/a Dulkadiroğlu Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hacı Çevik

E-Posta Adresi :

cevikhaci15@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 895 75 79

Damak zevkinizin vazgeçilmez adresi Aleyna Doğal Unlu Mamülleri & Taş Fırın birmilyonnokta.com üyesidir. Fırından yeni çıkmış simidin yeri bambaşkadır. Sıcak sıcak yenilen ekmek günümüzü güzelleştiren ince bir detaydır. Ekmek aldıktan sonra eve gidene kadar ucu koparılıp yemek tadı damağımızda bırakmaktadır. Tereyağı eşliğinde tüketilen sıcak ekmek yedikçe yeme hissi vermektedir. Sabah kahvaltılarımız için aranılan tazelik fırından yeni çıkan damak zevkimize uygun unlu mamullerdir. Günün her saatinde sıcak ekmek bulabilme güzelliği çok başkadır.

Pastanemizde sabahları sıcak sıcak bulabileceğiniz unlu mamuller tadı damağınızda bırakmaktadır. Lezzetinin yanında, ürün çeşitliliği ayrıcalığımız vardır. Farklı damak zevklerine hitap eden, lezzet donanımlı ürünlerimiz bulunmaktadır. Bunların yanından tatlı ve kurabiye çeşitlerimiz ailecek yiyebileceğiniz, misafiriniz geldiğinde ikram edebileceğiniz farklı lezzet ve çeşitliliği sahiptir. Herkesin damak zevkine uygun farklı mamuller üretilmektedir. Ayrıca et lokantası hizmetimizde vardır. Etin en lezzetli hali bizim ellerimizden çıkmaktadır. Tadına doyamayacağınız bir et ziyafeti vermekteyiz. Etin yanında yiyeceğiniz pidemiz taze taze fırınımız tarafından çıkartılmaktadır. Her ürün bizim elimizden çıkıp orta noktada birleşmektedir. Kaliteli lezzetin ortak noktası bizim şubemizde bulunmaktadır.

Kahramanmaraş pasta ve pastane sektöründe lezzetiyle ön plana çıkan firmamız, ayrıcalıkları ile sizin damak zevkinize uygun hizmet vermektedir. Ayrıca et lokantamızla hizmetin sınırlarını iki katına çıkarmanın keyfini yaşamaktayız. Açlık hissinizi güzel bir menüyle taçlandırmak istediğinizde tercihinizi fırından ya da lokantamızdan kullanabilirsiniz. Tercihi size bırakıyoruz. Her koşulda lezzeti sunmanın gururuyla hizmet vermekteyiz. Siz de farklı lezzetleri bir arada yakalamak isterseniz, şubemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR