• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alfa Temizlik Hizmetleri

Adres :

- Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

eskisehiralfatemizlik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 648 00 26

Temizlik sektöründe faaliyet gösteren Alfa Temizlik birmilyonnokta.com üyesidir. Firma olarak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en nitelikli şekilde sunarak yaşam kalitenizi yükseltiyoruz. Hijyen koşullarına uygun şekilde kullandığımız malzeme ve temizlik ürünlerimizle sağlığınıza hitap etmekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde sizler en yenilikçi temizlik hizmetlerini vermekteyiz. Yerinde koltuk yıkama yaparak ev ya da iş yerlerinize gelerek temizlik işlemlerini tamamlamaktayız. Müşterilerimize temizlikte güvenilir bir adres olma hedefiyle ilk günden beri hizmetlerimizi titiz bir şekilde yürütmekteyiz.

Eskişehir temizlik sektöründe sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri uzun vadede memnun kalacağınız şekilde istifadenize sunmaktayız. Temizlik işlerinde uzman ve deneyimli personellerimiz ve kaliteli ve sağlığınızı koruyan temizlik malzemelerimizle sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. Buharlı koltuk yıkama işlemlerimiz mevcuttur. Her türlü teknik ekipmana sahip bir şekilde sizlere çağdaş temizlik hizmetleri vermekteyiz. Firmamız oto koltuk, restoran koltukları, otel yatakları ve benzeri pek çok alanda temizlik işlemlerini yapmaktadır.

Yaşam kalitenizi yükselten hizmetlerimizle temizliğe daha az, kendinize daha fazla zaman ayırmanıza yardımcı oluyoruz. Temizliği sizler için bir yük olmaktan çıkararak tüm sorumluluğu biz alıyoruz. Emanetlerinizi en iyi şekilde muhafaza ederek tertemiz sizlere teslim etmekteyiz. Firmamız her işlemi başarıyla tamamlayarak devamlı müşterilere sahiptir. Güvenle müracaat edebileceğiniz bir temizlik firması olarak her daim hizmetinizdeyiz. Firmamız kaliteli hizmetlerini uygun fiyatlarla taçlandırarak sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermeye istikrarla devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR