• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ali Yaşar Yapı Malzemeleri

Adres :

15 Temmuz Mahallesi Kartal Kaya Bulvarı No: 255/b Pazarcık Kahramanmaraş Kahramanmaraş » Pazarcık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Yaşar

E-Posta Adresi :

aliy42467@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 311 22 65

Whatsapp 2:

0 (542) 311 22 65

Ali Yaşar Yapı Malzemeleri olarak ihtiyacınızı karşılayacak her türlü yapı malzemesini hizmetinize sunmaktayız. Yapı malzemelerinde en önemli nokta olan kaliteli, memnuniyet açısından değerli olduğu kadar yapılan işin devamlılığı açısından da büyük değer arz etmektedir. Dayanıklı yapı malzemeleri sayesinde yapmak istediğiniz her türlü işi rahatlıkla gerçekleştirebilmenizi sağlamaya çalışmaktayız. Kaliteli standartlarımızın en üst düzeyde olduğu şirketimizde güvenle hizmet vermekteyiz.

Yetkin bilgilerimiz sayesinde herhangi bir yapı malzemesi hakkında bilgi vermekteyiz, aynı zamanda yapacağınız iş konusunda en uygun malzemeyi seçmeniz açısından yardımcı olmaktayız. Bu sayede müşterilerimizin her daim her konuda yanında bulunmaktayız. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde çeşitlilik sağlamaktayız. Birçok yapı malzemesi seçeneği arasında sizlere en uygun malzemeyi verebilmek adına çalışmaktayız. Ürün çeşitliliğinde etkin olduğumuz kadar ürün kalitesinde de Kahramanmaraş yapı malzemeleri açısından yetkin bir konumdayız.

Teknolojik gelişmeler her konuda dur durak bilmeden ilerlerken yapı malzemeleri konusunda da teknolojik gelişmelere uygunluk son derece önemli bir noktadadır. Ürünlerimiz, teknolojik gelişmelerle entegre bir şekilde ilerlemektedir ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına rahatlıkla karşılık verebilmektedir. Bu sayede gönül rahatlığı ile kaliteli ürünlerimizi huzurlarınıza sunmaktayız.

Yapı malzemeleri ile ilgili olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktayız. Bu nedenle de kaliteli ve teknolojik gelişmelerle entegreli birçok farklı çeşit yelpazesine sahip ürünlerimizle birlikte en uygun fiyatlar ile cebinizi yakmadan hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR