• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Almalı Yapı İnşaat

Adres :

İzzetbey İstiklal Cad. No: 23/a Çumra Konya Konya » Çumra

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şenol Almalı

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 399 77 60

Whatsapp 2:

0 (554) 560 40 24

Konya inşaat sektörünün parlayan yıldızı olarak kusursuz hizmet anlayışımızı sunmaya devam ediyoruz. Teknolojiyi yakından takip eden ve yeniliklere açık olan firmamız kendini sürekli olarak geliştirmektedir. Kurulduğumuz günden bu güne kadar geçen sürede kalite, maliyet, süre gibi unsurların politikamız çerçevesinde geliştirilmesi ile hareket ediyoruz. Başarımızın sırrını da politikamıza bağlıyoruz. Hem kaliteli hizmet anlayışımız hem de yüksek başarımız ile rakiplerimizi geride bırakıyoruz.

Rakiplerimize fark atmak bizler için de başarımız için de büyük avantajdır. Avantajı yakaladığımız farklara eki eden en büyük ilke şüphesiz ki bilgi birikimli ve tecrübeli hizmetlerimizin varlığıdır. Hizmetlerimizi müşteri odaklı gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin talepleri ile hareket etmek bizler için ayrıcalık oluşturuyor. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için oldukça değerlidir.

İnşaat sektöründe şu ana kadar gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde güvenin üst seviyelerde olmasına özen gösterdik. Müşterilerimiz ile aramızda oluşan güven bağını daim kılmak adına başarımızdan, kalitemizden ve prensiplerimizden asla taviz vermiyoruz. Çalışma arzumuzu doğrudan yansıtarak işimizde ki iddiamızı sergiliyoruz. Firmamızda çalışma arzusu ile hizmet sunan ekibimiz alanında uzmandır. Profesyonel ekibimizin yüksek başarısı ve bilgi birikimi bizleri gururlandırıyor. Başarımızda ki en büyük paya şüphesiz ki profesyonel ekibimiz sahiptir. Kalitemiz ve başarımızla ön planda olmak yeterli gelmiyor, uygun fiyatlarımızla da müşterilerimizin gönlünü kazanıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR