• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Almet Oto

Adres :

Yıldırım Beyazıt Mah. Orgeneral Hulusi Akar Bulvarı No: 168/c Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Özyürek - Ahmet Batıgün

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 866 47 38

Whatsapp 2:

0 (531) 766 16 14

Whatsapp 3:

0 (532) 476 63 40

Birbirinden farklı sektörlerde binlerce firmanın bulunduğu birmilyonnokta.comsitesinde faaliyetlerini yürüten firmamız, yoluna ilk günkü motivasyon ile devam etmektedir. Almet Oto olarak bizler yaptığımız her işte müşteri memnuniyeti sağlamayı başarmanın sevincini yaşıyoruz. Çünkü her işimizde gerekli olan tüm hassasiyeti gözetiyoruz.

Bizler oto bakım ve tamirinin ne denli önemli olduğunun farkında ve bilincindeyiz. Yanlış ellerde yanlış şeylerin bedeli trafikte ağır ve istemediğimiz sonuçlarla ödenebilir. Biz bu işe sadece kar amaçlı bakmayıp insan sağlığı açısından yaptığımız işi daha fazla önemsemeyi vicdani bir görev olarak benimsemeyi kendimize görev edindik. Sektörde önemli bir yer edinen ve başarıyı yakalayan kuruşumuzun başarısın en kilit noktası da bu görev bilincidir.

Kayseri oto servis ve tamirhane sektöründe varlığını devam ettiren firmamız oto tamir ve bakım işlerine dair her türlü bilgiyi bünyesinde bulundurmaktadır. Bu bilgi birikimini uzun yıllardır sektörde ter döken usta ellerimize borçluyuz. Tecrübe ve özverinin bir arada bulunduğu ustalarımız profesyonel anlayışla hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde klima dolumu, ön temizlik, filtre değişimi, motor mekanik aksamlar, akü değişimi gibi hizmetlerimiz bulunmakla beraber bizi tercih eden müşterilerimize ücretsiz yağ değişimi imkanı da sunmaktayız. Tüm hizmetleri yüksek müşteri memnuniyeti uyarınca yapıyoruz.

Verdiğimiz profesyonel hizmetlerin karşılığı olarak ücretlendirme konusunda gayet makul bir yol izliyoruz. Siz değerli müşterilerimizi düşünüyor ve en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR