• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Almila Restaurant & Cafe

Adres :

Ali Şahane Mah.1.istasyon Cad.no: 7/a Defacto Yanı Karaman Karaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emin Barçın

E-Posta Adresi :

.

Karaman restaurant firması olarak güven prensibine dayalı şekilde gelişip büyüyoruz. Siz değerli müşterilerimizin varlığı ile hedefimize ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bulunduğumuz konumdan fazlasıyla memnun şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti çerçevesinde başarıyı daima elimizde tutuyoruz.

Çiçekler ve yeşillikler içinde doğa ile iç içe huzurlu, ferah ve nezih ortamımız siz değerli müşterilerimizi bekliyor. Yiyeceklerimizi tamamen sağlık koşullarına uygun şekilde üretiyoruz. Yiyeceklerimizi hazırlarken kullandığımız ürünlerin tamamı doğal ve organiktir. Hiçbir katkı maddesi içermeyen ürünler ile hazırladığımız yiyecekler siz değerli müşterilerimizin damak tadına lâyık. Sizlerin güvenini kazanmak bizim için son derece önemli olduğundan şeffaf şekilde hizmet vermekteyiz. Her şey gözler önünde yapılıyor ve istediğiniz her an denetiminize hazır olarak bekliyoruz. İşimizi çağın şartlarına uygun olarak yürütüyoruz.

Geniş ve ferah alanımız ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek için yoğun çaba sarf ediyoruz. Damağınızın tadı kadar cüzdanınızı da düşünerek yaptığımız kampanyaların takibini sitemiz üzerinden gerçekleştirme imkânına sahipsiniz. İyileştirme ve geliştirme çalışmalarımızla, sürekli yeni lezzetlere de yer verdiğimiz firmamızda, her damağa hitap ediyoruz. Yıllardır kalitemizden ödün vermeden ilerlediğimiz yolda hiçbir zaman kendimizi tekrar etmedik. Sürekli gelişime ve değişime açık olduk.

Şubemiz her zaman daha iyi olmak için yoğun çaba sarf ediyor. Kalitenin öncüsü olmak bizleri gururlandırıyor, sizlerin desteği ile hep daha iyi noktalara ulaşacağımıza eminiz. Sipariş vermek için sitede yer alan numaramız ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR