• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alper Tunga Yapı Mantolama

Adres :

- Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özkan Büyüköztürk

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ozkanbuyukozturk6@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 287 99 13

Alper Tunga Yapı Mantolama, Türkiye’de çeşitli alanlarda faaliyet gösteren birçok işletmeyi tek bir çatı altında toplayan birmilyonnokta.com üyelerinden biri olarak müşterilerine Kayseri izolasyon mantolama yalıtım sektöründe hizmet vermektedir.

Günümüzde önemi artan ve gelecekte de artmaya devam edecek enerji verimliliği ve ısıtma ve soğutma masraflarının düşürülmesi için izolasyon ve yalıtım uygulamalarında büyük bir artış yaşanmaktadır. Dış cephe mantolaması özellikle yüzeyleri geniş, apartman tipi binalarda uygulanması en kolay ve etkin izolasyon tipidir. Mantolama binanın içinde bulunan ısının dışarıdan etkilenmesini engelleyerek yazın serin, kışın ise sıcak kalmasını sağlamaktadır. Ancak mantolama işleminin Alper Tunga gibi profesyonel ve tecrübeli işletmeler tarafından yapılmadığı durumlarda, bırakılan boşluklar zamanla mantolama sisteminin işlevini yerine getirmesini engelleyebilmekte, hatta sistemi oluşturan parçalar yerlerinde düşebilmektedir.

Alper Tunga Yapı Mantolama aynı zamanda iç dekorasyon ve tadilat konularında da müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktadır. Yeni alınan, kullanım amacı değişen veya eskiye daire ve binaların tesisatlarının değişimi, iç dekorasyonun yenilenmesi, alçı, boya ve badana işlerinin gerçekleştirilmesi konularında da işletme tecrübeli, özverili ve yetenekli personeli ile hizmet vermektedir.

Kayseri’de faaliyet gösteren en önemli inşaat malzemesi tedarikçileri ile kurduğu sağlam ilişkiler sayesinde en kaliteli malzemelere en uygun fiyatlarla ulaşabilen Alper Tunga Yapı Mantolama, bu şekilde müşterilerine kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla her türlü inşaat, tadilat ve izolasyon işi için hizmet verebilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler