• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alsancak Sağlık Kabini

Adres :

Büyük Sinan Mah. Yanıkses Sok. Emekliler Konağı Yanı No: 3/a Konya » Karatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sıla Tepe - Bedrettin Alsancak

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 973 39 29

Whatsapp 2:

0 (534) 715 81 55

Konya Karatay’da birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Alsancak Sağlık Kabini firmamız sizi ve sağlığınızı önemsemektedir. Sağlık en büyük zenginliktir ve sağlığa her an, her yerden ulaşılabilmelidir. Bizler bölgemizde bu alanda büyük bir boşluk gördük ve kusursuz şekilde bu boşluğu doldurabilmek adına yola çıktık. Kısa sürede benzersiz işlere imza atarak bölgemizde herkesin öncelikli tercihi haline geldik. Aynı azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdürüyor, bütün sağlık ihtiyaçlarınızda ulaşabileceğiniz en yakın merkez konumunda bulunuyoruz.

Konya sağlık sektörünün öncülerinden birisi olarak acil müdahale, ilk yardım, evde sağlık hizmeti gibi en temel gereksinimlere karşılık veriyoruz. Alanında eğitimli, deneyim sahibi, işini severek yapan, özverili ve kendini sürekli geliştiren, dinamik bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte gerek sağlık kabinimizde gerekse evlerinizde ihtiyacınız olan her türlü sağlık uygulamasını başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Sağlığınızı önemsiyor, bunun için her zaman steril, bakımlı, yeni teknolojilere sahip gelişmiş ekipmanlarla çalışıyoruz. Böylece tedavi ve müdahalelerimizin en iyi sonuçları vermesini sağlıyor, hayat şartlarınızı yükseltebilmek adına yenilikçi uygulamalar yapıyoruz.

Alsancak Sağlık Kabini olarak kulak yıkama işlemleri, evde sağlık hizmeti, yanık yarası tedavisi, serum takma hizmeti, acil sağlık kabini, evde hemşirelik hizmeti, atom serum uygulaması, kulak delme hizmeti ve çok daha fazlasını yapıyoruz. En acil sağlık hizmeti gereksinimleriniz için 7 gün, 24 saat boyunca bir telefon kadar yakınınızda yer alıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR