• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altın Çekiç Kaporta Boya Teknik Servis

Adres :

Akşemsettin Mah. 218 Sok. C1 B Blok No: 23 Esenyurt/istanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Tosun

E-Posta Adresi :

mrtsinop@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 458 96 62

Whatsapp 2:

0 (537) 488 69 40

Araç sahibi olmak ülkemizde hemen herkesin ilk sahip olmak istediklerindendir. Herkes bütçesine göre göre bir tercihte bulunur. Kimi zaman büyük borçlara girer. İşini, ihtiyacını ve özellikle de zevklerini dikkate alarak bir araç tercihinde bulunur. Araçların performansları öncelik olsa da göze ilk gelen yerleri tasarımlarıdır. Tasarımlarını da kaportaları gösterir. İkinci el araç alım satımlarında da ilk dikkat edilen yer, kaportalardır. Buna karşın araçların kaportaları çok fazla hasar alır. En ufak bir kazada, çizilmede kaportalar zarar görür. Kaporta sorunları çoğu zaman performansa etki etmese de dikkate alınmayan, büyük çaplı sorunlar zamanla performansı da etkiler. Bu yüzden işin ustası tarafından en hızlı şekilde müdahale edilmesi gerekir. İstanbul Esenyurt’ta faaliyet gösteren Altın Çekiç Kaporta Boya Teknik Servisimizle bizler tam da bunu yapıyoruz.

İstanbul oto servis ve tamirhane sektöründe yıllar önce büyük bir heyecanla kapımızı açtık. Başarı basamaklarını büyük bir hızla tırmandık ve başarılarımızın tesadüf olmadığını da bulunduğumuz noktada daimî kalarak gösterdik. Bugün itibariyle bölgemizin en çok tercih edilen oto kaporta servislerinden birisi isek bunu kurucu ilkelerimize borçluyuz. Diama müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, araçlarınıza en az sizler kadar hassasiyet gösteriyor, orijinaline en uygun hale getiriyoruz.

Yenilikçi hizmet prensibimiz sayesinde alanımızla alakalı en modern teknolojileri kullanıyor, far temizleme, boyasız göçük düzeltme, kapı kilit tamiri, oto boya ve daha fazlasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR