• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altınkum Panjur

Adres :

Öğretmenevleri Mahallesi 460 Sokak Fulya Apartmanı No: 74/2 Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Köse

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 731 68 03

Whatsapp 2:

0 (538) 405 28 09

Altınkum Panjur firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Antalya cam dekorasyon sektöründe hizmet veren firmamız Altınkum Panjur ismi ile hizmet vermektedir. Müşterilerine sunduğu çeşitli hizmetler ile tanın firmamız çok çeşitli bir hizmet skalasına sahiptir. Hizmetlerinde müşteri istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmeye özen gösteren firmamız müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermektedir. Firmamız müşteri memnuniyetine verdiği önem ve ürün kalitesi ile hizmet verdiği çevrede oldukça popüler ve tanınan bir firma haline gelmiştir.

Firmamız çeşitli hizmet skalası ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Firmamızın sunduğu hizmetlerden bazıları şunlardır; otomatik kepenk sistemleri, katlanır cam balkon sistemleri, pvc sineklik sistemleri, motorlu panjur sistemleri, cam balkon sistemleri ve alüminyum korkuluk sistemleri gibi daha bir sürü hizmeti sizlere sunmaktadır. Firmamızda çalışan tüm arkadaşlarımız alanında gerekli eğitimi almış, deneyimli ve uzman insanlardan oluşmaktadır. Bu sebeple de sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri en üst kalitede olmasını sağlamaktayız. Firmamız sizlere sunduğu ürünleri de en üst kalite ürünlerden seçmiş bulunmaktadır. Bu sebeple de sizlere sunduğumuz hizmetler uzun ömürlü olmaktadır.

Müşteri odaklı çalışan firmamız da sizlere sunulan tüm hizmetleri en uygun fiyatlarla sunmaya çalışmaktayız. Sizde bizi tercih etmek istiyorsanız firmamıza gelebilir ya da irtibat yollarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamızı tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR