• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altınordu Denizli Futbol Okulu

Adres :

Merkezefendi Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Akın Dede - Faruk Kozan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 855 05 58

Whatsapp 2:

0 (530) 880 01 42

Altınordu Denizli Futbol Okulu, www.birmilyonnokta.com üyesi olmakla birlikte İzmir’de spor sektöründe hizmet sağlamaktadır. Çocukların futbol eğitimlerine başladıkları, gerçek anlamda futbolla tanıştıkları yer futbol okullarıdır. Ülkemizde uzun yıllardır pek çok yerinde faaliyette olan futbol okulları, ücretli ve ücretsiz olarak eğitim vermekte olup; bir kısmı sadece yaz döneminde hizmet verirken bir kısmı da tüm sene faaliyetlerine devam etmektedir.

İzmir spor alanında faaliyette olduğumuz futbol okulumuzda alanında son derece başarılı, uzman eğitmenler eşliğinde çocuklarımıza eğitim veriyoruz. Her çocuğun başarılı olduğunu sadece başarısının açığa çıkartılmadığını düşünerek öğrencilerimizin gelişimine katkıda bulunuyoruz. Güler yüzlü, paylaşımcı, cesur, tempolu ve uyumlu gençler yetiştiriyoruz. Hem A takımımız, hem de genç takımlarımız ve futbol okullarımız için uluslararası standartlarda imkânlar sunuyoruz. İyi birey, iyi vatandaş ve iyi futbolcu değerlerini benimseyen futbol okulumuzda verdiğimiz eğitim sayesinde çocuklarımızın geleceklerini şekillendirmelerinde yardımcı oluyoruz. 5-13 yaş aralığında profesyonel futbol eğitimi verdiğimiz okulumuzda durmadan, pes etmeden çocuklarımıza inanıyor ve çalışıyoruz.

Ayrıca, ülkemizin çocuklarına spor yaptırarak, gelişimlerine ve sportmen birer birey olmalarına katkı sağlıyoruz. Öte yandan, aralarından seçilmiş, doğal yetenekli olan çocuklarımıza ise ileri düzeyde futbol eğitimi vererek üst düzey ve kapasitede gerçek birer profesyonel futbolcular olarak yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Spor sektörünü yakından takip ederek gelişmeleri ve yenilikleri verdiğimiz eğitimlere de yansıtıyoruz. Sadece ülkemize değil, tüm dünyaya adımızı duyurarak saygıyla anılan bir futbol kulübü olmayı hedefliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR