• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altınordu Kestel Futbol Okulu

Adres :

Bursa Çimento Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi'nin Halı Sahası (cuma Pazarı Girişi ) (zirve Halı Saha) Bursa » Kestel

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Duman

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 742 51 49

Whatsapp 2:

0 (553) 422 73 43

Profesyonel seviyede futbol akademi çalışmaları ile öne çıkmakta olan Altınordu Kestel Futbol Okulumuz, kendi alanında oldukça nitelikli seviyede eğitim hizmetleri ile tanınmakta ve birmilyonnokta.com web sitesi üyesi olarak hizmetlerine devam etmektedir. Temel olarak Bursa Kestel futbol okulu hizmetleri kapsamında kendi sektöründe en çok tercih edilen işletmelerden bir tanesi olarak öne çıkmakta olan markamız, oldukça uygun ve makul fiyatlı futbol okulu hizmetleriyle de tanınmaktadır. Uluslararası seviyede kalite ve hizmet standartlarındaki futbol akademisi hizmetlerinde kendi alanında en popüler markalardan bir tanesi olarak öne çıkmakta olan futbol okulumuz, sektöründe yüksek tecrübe sahibi antrenör kadrosuna da sahip olması ile tanınmaktadır.

Bursa ili Kestel ilçesinde yer alan futbol okulu ile pek değerli çocuk ve gençlerimizin futbolu sevmesi için elinden gelen her şeyi yapmakta olan Altınordu Kestel Futbol Okulu markamız, birinci sınıf kalitede eğitim standartları ile öne çıkmaktadır. Kendi alanında uzman antrenör ve eğitmen kadrosu ile sektör bünyesindeki hizmetlerine devam etmekte olan futbol okulumuz, öğrencilerin bu sporu sevmeleri için canla başla çalışmaktadır.

Kendi sektöründe yüksek deneyim ve tecrübe sahibi teknik ekip personelini de işletme çatısı altında ihtiva eden Altınordu Kestel Futbol Okulumuz, pek çok çeşitli iletişim yollarını da firma bünyesinde ihtiva etmektedir. Gün içerisinde markamızın envaiçeşit eğitim hizmetlerine; işletme GSM telefon numaramız, kurumsal e-posta adresimiz veya firma internet web sitemiz aracılığı ile anında erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR