• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altınova Adaklık

Adres :

Balıkesir Altınova Balıkesir » Ayvalık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mümin Cici - İlyas Cici

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ilyas_10_35@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 266 40 17

Whatsapp 2:

0 (506) 159 23 78

Whatsapp 3:

0 (533) 266 40 17

Whatsapp 4:

0 (506) 159 23 78

İnsan temel ihtiyacı olan beslenme için doğadan her türlü protein ve diğer takviyelere erişim oldukça basittir. Et özellikle insan vücudu için faydalı olan besin iken diğer yandan da İslam inancı içerisine kurban diye anılan hayvanların adak olması durumu ile ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam eder.

Bir işin olması ya da dua bunun da dışında ihtiyaç sahiplerine besin sağlama adına adaklık olarak bulunan koyun, keçi ve benzeri canlılar adaklık satışları yapılan yerlerden artık kolaylıkla temin edilir. İslam dini için önem ar eden bu durumda helal et üretimi ve bunların ulaşımına kadar çeşitli şamalar mevcuttur. Kurum olarak tüketime gelene kadar hayvanları gereken sağlıklı koşullarda müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Müşteri odaklı olarak sunduğumuz iş prensibimizi her daim yenilikçi olarak ileriye taşımaya devam ederken müşterilerimizin isteklerine göre kendimize gereken değişimleri gerçekleştiriyoruz. Böylelikle daha fazla kişiye ulaşmanın keyfine varıyoruz.

Balıkesir Ayvalık Altınova Adaklık adı ile müşterilerimize ulaşırken büyük baş ve küçük baş istenen hayvana erişimi kolaylıkla sunuyoruz. Özellikle de kurban bayramları için gereken bir hizmet olarak istenen hayvan türüne erişim için her daim hali hazırda hizmet sunuyoruz.

Hayvan kesim merkezi hizmetini de sunarken bunun da helal koşulara uygun olarak sağlanması adına gereken önemi gösteriyoruz. Fiyatlar ise değişken bir durum olarak yer alırken istenen fiyat aralığında ürün kolaylıkla temin edilebilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR