• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altunaylar Kır Bahçesi Kahvaltı & Restaurant

Adres :

Döver Mahallesi 6502 Sokak No: 11 Hatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Altunay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 181 62 66

Whatsapp 2:

0 (537) 335 14 18

Hatay restoran alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu tecrübeler ile profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız Altunaylar Kır Bahçesi Kahvaltı & Restaurant birmilyonnokta.com sitesinin başarılı üyeleri arasında yer almaktadır.

Şık, modern ve elit restoranımız ile sizlere kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Sevdiklerinizle, dostlarınızla ya da ailenizle kaliteli zaman geçirmenizi sağlıyoruz. Her damak zevkine hitap edebilecek ürünleri sizlere sunarak memnun ediyoruz.

Fiyatlarımızı her zaman uygun oranlarda tutarak da lezzetlerimizi herkesin tadabilmesini sağlıyoruz. Sene içerisinde dönem dönem kampanyalar yaparak da müşterilerimize her zaman çok avantajlı teklifler sunuyoruz.

Restaurantımıza gelen müşterilerimizi her zaman en güzel şekilde karşılıyoruz. İstedikleri yemeği karar vermelerinde yardımcı oluyoruz. Tercih ettikleri yemekleri en kısa süre içerisinde ve en lezzetli şekilde hazırlayarak göze hitap edecek sunumlarımız ile masalarına getiriyoruz.

Restoranımızın temizliğine çok dikkat ediyoruz. Yemeklerimizi hazırlarken her türlü hijyen kuralına uymaya çok özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman çok önemsiyoruz. Hizmetlerimizden tam anlamıyla memnun kalmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Müşterilerimizden almış olduğumuz olumlu ve olumsuz yorumlara göre kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmeye çalışıyoruz.

Restaurant alanındaki hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için telefon numaralarımızdan bizi her zaman arayabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir ya da e-posta adresimize mail atabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR