• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altundağ Mühendislik Ltd Şti

Adres :

Yenidoğan Mahallesi Zafer Caddesi Fevzi Güler İşhanı No: 9/16 Kırıkkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Esra Altundağ

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

esra-altundag@hotmail.com

Sondaj çalışmaları ciddi önem taşıyor. Eğer plan ve program eşliğinde sondaj yapılmazsa bölge zarar görebilir, maddi zarara uğranabilir. Çevrenin korunması, bölgenin zarar görmemesi adına her zaman plan ve program eşliğinde, bilinçli bir şekilde hareket etmek gerekir. Altundağ Mühendislik LTD ŞTİ olarak Kırıkkale madencilik sondaj alanında hizmet vermekteyiz. Ekibimizle birlikte yıllar önce aldığımız eğitim sonrasında kazandığımız tecrübelerle ihtiyaç ve isteklerinize en doğru çözümleri sunuyoruz. Çalışmalarımızda herhangi bir hatanın yaşanmaması adına her zaman plan ve program eşliğinde hareket ediyoruz.

Sondaj çalışmaları için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Firmamızda görevli ekibimiz yılların bilgi ve birikimi sayesinde eksiksiz çalışmalar gerçekleştirmeye özen gösteriyor. Kullanılan makine, oluşturulan plan ve program sayesinde sizlere güvenilir, kesin çözümlü sondaj hizmeti veriyoruz. Sondaj çalışmaları için öncelikle bölgede inceleme yapılır. İnceleme sonrasında sondaj çalışması için engel olup olmadığı netleştirilir. Ekibimiz, işini özenle yaptığı için tüm aşamaları detaylı olarak gerçekleştirmektedir. Firmamızın gerçekleştirdiği çalışmalar izinlidir. Bu sayede firmamızı güvenle tercih edebilir, vermiş olduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Altundağ Mühendislik LTD ŞTİ ailesi olarak hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikleri, değişimleri yakından takip ediyoruz. Bu yenilikler doğrultusunda firmamızı ve çalışmalarımızı geliştiriyoruz. Biz, sizlere en iyi çalışmaları uygun fiyat aralığında sunmaya gayret ediyoruz. Bu doğrultuda yeniliğe açık ekibimizle birlikte gelişmeye, en iyi çalışmalarla hizmet vermeye gayret edeceğiz. Sizler de sondaj çalışmaları için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR