• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Amber`s Restaurant & Cafe Vip

Adres :

Kavaklık Parkı İçi Gezegen Evi Yanı Şehitkamil Gaziantep Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Yıldızhan - Halil Yılmaz

E-Posta Adresi :

aliyldzhan277@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 887 84 00

Whatsapp 2:

0 (537) 887 84 00

Gaziantep restaurant seçenekleri arasında hem kahvaltı hem yemek denilince akla gelen bir adres olarak zengin menümüzle hizmet veriyoruz. Damak tadına düşkün halkı ve yöresel tatlarının lezzet ve çeşitliliği ile ülkemizde ve dünyamızda haklı bir ünü bulunan şehrimize ailenizle birlikte de gelebileceğiniz ve hem midenizi hoş edip hem de keyifli vakit geçirebileceğiniz bir mekân sunuyoruz. Servis ettiğimiz tüm ürünlerde kalite standartlarımız doğrultusunda seçimler yapmaya ve hijyenik koşullarda hazırlamış olduğumuz gıdaları yine hijyenik ve nezih bir ortamda sunmaya büyük bir özen gösteriyoruz. İşletmemizden dilerseniz bireysel olarak faydalanabileceğiniz gibi sevdiklerinizle birlikte toplu olarak da yararlanabilirsiniz. Canlı müzik keyfi eşliğinde yemek olanağı sunduğumuz işletmemizde aynı zamanda nargile servisi de yapmaktayız.

Serpme kahvaltı servisi yapmakta olduğumuz restoranımızda, güne enerjik başlamak için önemli bir adım olan kahvaltıyı özenle hazırlanmış ürünlerle yapabilirsiniz. Toplu kahvaltı organizasyonlarınız için de işletmemizin nezih ortamını değerlendirebilirsiniz. Kalabalık misafirleriniz için ev ortamınız yeterli değilse ya da büyük bir hazırlık için vaktiniz uygun değilse misafirlerinizi gönül rahatlığıyla işletmemizde misafir edebilir ve memnuniyet duyarak ayrılmalarını sağlayabilirsiniz.

Gaziantepli iseniz ya da bu yörede misafir olarak bulunuyorsanız pide lahmacun çeşitlerini tatmamanız düşünülemez. İşletmemiz, yörenin bu özel lezzetlerini tüketmek isteyenler için aynı zamanda pide, lahmacun ve ızgara salonu olarak hizmet veriyor. Mekânımız uygun ölçekte olduğundan kalabalık gruplar şeklinde vakit geçirmek isteyen misafirlerimizi de en iyi şekilde ağırlayabiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR