• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Anaç Hafriyat İnşaat

Adres :

- Bursa » Mudanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Doğan Anaç - Mustafa Anaç

E-Posta Adresi :

dogananac@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 380 07 93

Whatsapp 2:

0 (535) 612 77 72

Yıllardır sektörde aktif olarak hizmet verdiğimiz firmamız Anaç Hafriyat İnşaat birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız birçok farklı alanda verdiği hizmetlerle siz değerli müşterilerine kaliteli süreçler sunmaya devam etmektedir. İçinde bulunduğumuz Bursa hafriyat sektöründe, en kaliteli ve hızlı hizmetleri sunarak memnuniyetini sağlamak için elimizden gelen tüm hizmeti mutlulukla sunuyoruz.

Firmamız kazı ve çevre düzenleme gibi farklı alanlarda üstün kalitede hizmet vermektedir. Firmamızda bu doğrultuda verdiğimiz tüm hizmetlerde, bu işlemler için özel olarak tasarlanarak üretilmiş iş makinelerini tercih ediyoruz. Profesyonel ve alanında oldukça deneyimli çalışma arkadaşlarımızla sizlere hem verimli hem de hesaplı süreçler sunmayı hedefliyoruz.

Anaç Hafriyat İnşaat ailesi olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda sizlere yardımcı olabilmek için hizmet kalitemizi günden güne genişletiyoruz. Böylece firmamız sizlere aktif olarak bina yıkım ve kırım, hafriyat işleri, kazı işlemleri ve çevre düzenleme işlemleri olmak üzere birçok farklı konuda yardımcı olmaktadır. Süreçleri oldukça profesyonel ve kaliteli bir şekilde yönlendirerek, müşterilerimize hızlı ve yüksek kaliteli bir sonuç sunuyoruz.

Bizim en büyük hedefimiz, şirket imajımızı hep en yüksek seviyede tutarak yaptığımız işe önem vermektir. Bu doğrultuda sizlerin aldığınız hizmetten memnuniyet duymanız da firmamız için oldukça değerli yargıların başında gelmektedir. İhtiyaç duyduğunuz birçok farklı alanda bizimle hemen iletişime geçerek makul fiyat politikamızdan faydalanabilirsiniz. Sizlere ihtiyaç duyduğunuz konularda yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR