• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Angora Psikoloji ve Danışma Merkezi

Adres :

Mutlukent Mah. 2056 Sokak .no: 42/ Çankaya Beysukent Çayyolu Ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nazan Otlanca- Yeşim Güreş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

nzn_25_102@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 783 33 05

Whatsapp 2:

0 (543) 783 33 05

Sağlık, bir insan yaşamının en önemli ve hassas bölümlerinden birini oluşturmaktadır. Yaşam boyunca her ne kadar bizler kendimize gereken özeni ve hassasiyeti göstersek de yine de birtakım sağlık sorunlarıyla karşılaşabilmekteyiz. Bu sorunlar fiziksel bazı etkenler taşıyor olsa da bir diğer aşama olan ruhsal konuda da bizleri etkileyebiliyor.

Ruhsal anlamda yeterince güçlü bir yapıda olmadığımızda bu bizlerin yaşam kalitesini ciddi düzeyde etkileyebilen bir unsur haline gelebiliyor. Fakat yaşadığımız ruhsal sorun her ne olursa olsun alacağımız profesyonel bir destek yardımıyla bunun üstesinden gelmemiz şanslarımız bulunmaktadır. Bizler Ankara Angora Psikoloji ve Danışma Merkezi olarak sizlere bu alanda kaliteli bir sağlık hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Her biri psikoloji alanında uzman personellerimizle sizlerin ihtiyaçlarınıza yönelik etkili çalışmalar yapmaya çaba göstermekteyiz. Hizmetlerimizin nitelikleri beslenme, diyet, cinsel konular ya da aile ve eğitim danışmanlığı gibi daha pek çok türden farklı alanları kapsamaktadır.

Hizmet verdiğimiz bu alanda danışanlarımızın sorunlarına en etkili çözümleri üreterek onların kendilerini daha iyi tanımalarına olanak sağlamaktayız. Onların birçok sorunda her zaman kendilerinde mevcut olan içsel kaynaklarını ortaya çıkarmalarına yardımcı olmaktayız. Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında stres gibi önemli faktörle nasıl baş edebileceğinize dair bir öngörü kazanabilirsiniz.

Meslekteki çalışma etiği ve ahlakını kendimize prensip edinerek bu alandaki hizmetlerimizin yeterince kaliteli olmasına özen göstermekteyiz. Çocuklardan yetişkinlere kadar hizmet sunduğumuz bu alanda daima insanları memnun etme ve yaşam kalitelerini artırma hedefindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR