• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Anıl Koltuk Yıkama

Adres :

İstanbul/esenler İstanbul » Esenler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Önal

E-Posta Adresi :

ysnonal@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 971 74 58

Whatsapp 2:

0 (531) 971 74 58

Ev ve işyeri eşyaları içerisinde sürekli olan kullanılmakta olan koltukları temizliği hem görünüm hem de hijyen açısından çok önemli bir durumdur. Bu nedenle İstanbul temizlik sektörü içerisinde hizmet veren firmamız, en profesyonel hizmeti sizlere sunmaktadır.

Oto koltuk yıkama hizmeti de veren ekiplerimiz otomobilinizde bulunan koltukları en ideal koltuk şampuanları ile temizleyerek sizlere temiz ve hijyenik koltuklar teslim eder.

Oturma grubu yıkatacaksanız da yine ekiplerimizden bu konuda hizmet alabilirsiniz. Koltuklarınız için en ideal koltuk şampuanları ve makineleri ile çalışan ekiplerimiz, bu malzemeler ile yerinde koltuk yıkama hizmeti de vermektedir. Bu sayede koltuklarınızın taşınmasına gerek kalmayacak ve en kısa süre içerisinde temiz koltuklara kavuşmuş olacaksınız.

İstanbul içerisinde koltuk yıkama hizmeti veren firmalardan biri olarak, yatak yıkama hizmetini de sizler sunmaktayız. Hizmetlerimiz her gün geliştiren firmamız evinizde yatak, sandalye, koltuk vb. eşyaların temizliği için sizlere destek olmaktadır. Deri sandalyeler, deri koltuklar en zor yıkanan ürün grubu içerisinde yer aldığı için sizlerin kendi yöntemleriniz ile yaptığınız temizlikte bu malzemedeki eşyalara zarar verme riski bulunur. Ekiplerimiz her eşyanın malzemesine göre temizli ürünü kullandığı için eşyalarınızda solma, deforme olma, sararma vb. gibi durumlar ile karşılaşmazsınız.

İşinin ehli ve profesyonel olan ekibimiz ile çalışmak için bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinde yer alan telefon numaramız ile ulaşabilir ve fiyat bilgisi de alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR