• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Animall Petshop

Adres :

Aksoy Mahallesi 1752 Sokak No: 14/a Karşıyaka/izmir İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Coşar-gürçay Çoşar

E-Posta Adresi :

animalizmir@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 064 12 64

Whatsapp 2:

0 (532) 064 12 64

İzmir evcil hayvan sektörü içerisinde yer alan firmamız, evcil hayvanlarınızın sağlığı ve beslenmesi için sizlere profesyonel destek sunmaktadır. Birbirinden farklı ürünlerimiz ile hem onlar için sağlıklı bir alan oluşturabilir hem de daha fazla eğlenmelerini sağlayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz içerisinde yer alan yıkama hizmetimizde, sevimli dostlarımızın yıkanma hizmetini veriyoruz. Farklı tüy yapılarına göre kullanmış olduğumuz ürünler ile evcil hayvanınızı temizliğe kavuşturuyoruz.

Eğer İzmir içerisinde akvaryum çeşitleri arıyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Akvaryum çeşidi konusunda oldukça bonkör davranan firmamız bu noktada en yeni ve en modern akvaryum modellerinin satışını da gerçekleştirmektedir.

İzmir pet giyim konusunda hizmet sunan firmamız, evcil hayvanınızın üşümemesi ve daha şık görünmesi için birbirinden farklı giyim ürünleri ile sizlerledir. İzmir en yakın pet firmamız, ürünler içerisinde mama grupları ile de sizlere hizmet sunar. Köpek maması, kedi maması satışı yapan firmamız ürün grubu içerisinde birbirinden farklı tuzluluk, yağ, besin ve içerik değeri farklı mama satışı yapmaktadır. Veteriner kontrolü sonrasında, hayvanınız için en ideal olan mamayı bizlerden alabilirsiniz.

Evcil hayvan malzemelerinin çoğunu firmamızdan temin edebilirsiniz. Beslenme, giyinme, barınma ve aynı zamanda onların eğlenmeleri için gerekli olan tüm ürün grubu firmamız içerisinde sizlere sunulmuştur. En uygun fiyatlar dâhilinde sunmuş olduğumuz hizmetten faydalanmak için adres bilgilerimiz üzerinde yer alan adresten bizlere ulaşabilir, dilerseniz telefon numarasından da bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR