• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Animax Veteriner Kliniği

Adres :

Rauf Denktaş Cad. No: 126 Göçmenköy Kıbrıs » Lefkoşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dilber Necatoğlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 870 73 72

Evcil hayvan sektöründe hizmet veren Animax Veteriner Kliniği birmilyonnokta.com üyesidir. Kliniğimizde sevimli dostlarınız için gerekli tüm bakım ve muayene hizmetlerini uzman veteriner eşliğinde sizlerin istifadesine sunmaktayız. Veteriner hekimle evcil hayvanlarınız için ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri en ideal şekilde sizlerin istifadesine sunmaktayız. En uygun koşullarda hazırlanmış ve hijyenik kliniğimizde sevimli dostlarınızın bakım ve muayene hizmetlerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Kıbrıs evcil hayvan hizmetlerinde verdiğimiz hizmet kalitesiyle çokça rağbet edilen bir klinik olarak sizlerin huzurundayız. Kliniğimizde; hayvan kısırlaştırma, aşılama, pet kuaför ve petshop olarak hizmet vermekteyiz. Kedi, köpek, kuş ve daha pek çok egzotik hayvanlar için de müracaat edebileceğiniz veteriner kliniği olarak sizlerin hizmetindeyiz. Geniş yelpazede evcil hayvanlarınız için ihtiyaç duyduğunuz pek çok hizmeti tek bir merkez sizlere sunmaktayız. Sevimli dostlarınız için müracaat edebileceğiniz en güvenilir adres olarak bölgemizde faaliyet göstermekteyiz.

Sevimli dostlarınız için gerekli tüm hizmetleri sizlere en nitelikli şekilde sunarak hem sizin hem de evcil hayvanlarınızın yaşam kalitesini yükseltiyoruz. Tüm hizmetlerimizi sizlere uygun fiyatlarla sunarak bize müracaat etmeniz için bir sebep daha sunuyoruz. Ticari kaygıya kapılmadan sizlerin memnuniyeti ve mutluluğu için hizmet vermekteyiz. İlk günden beri hitap ettiğimiz müşterilerimizle sağlam bir iletişim kurarak ilerledik. Bu vesileyle müşterilerimizin müracaat ettikleri ilk adres olmayı başardık. Daha uzun yıllar sizlere hizmet vermeyi hedefleyerek emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR