• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ankara Bisiklet Tamircisi

Adres :

Şirintepe Mah. 995 Sok. No: 6/a Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Çatalbaş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 280 18 94

Bisiklet tamiri konusunda hızlı,kaliteli ve güvenilir hizmet veren Ankara Bisiklet Tamircisi firması bir birmilyonnokta.com üyesidir. Arabaların, otobüslerin ve motosikletlerin çevreye verdiği hem ses hem de hava kirliliği zararları nedeniyle bisiklet kullanımı toplumda yaygınlaşması ve bilinçlenilmesi gereken bir durumdur. Hem maliyetsiz hem de çevreye duyarlı bir binek aracı olan bisiklet uzun yıllar kullandığınızda beden sağlığınıza ve cüzdanınıza büyük olumlu etkileri bulunmaktadır. Böyle önemli faydalar getiren bisiklet binek aracınız bozulduğunda hızlı, ucuz ve güvenilir hizmet veren firmamız sizlerin her zaman hizmetinizdedir. Dürüst, çalışkan ve özverili iş ahlakımız ve prensiplerimiz sayesinde bisikletlerinizin tamirini hızlıca ve kolayca yapmaktan onur duyuyoruz. Yılların deneyimine güvenerek verdiğimiz hizmetin kalitesini yapılan tamirlerimizle kanıtlamaktayız.

Ankara hizmet sektöründe emekle yükselmeye devam etmekteyiz. Bisikletinizin her türlü bölümüne bakım, onarım veya parça değişimi gibi işlemlerini hem hesaplı hem de kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Firmamız bilgi birikimine güvenerek sizlerin isteklerine veya ihtiyacınıza göre yönlendirmeler de yapabilmektedir.

Her kulvardan bisikletlere hakim olduğumuz için müşterilerimiz hiç düşünmeden kapımızı çalabilirler. Bisikletinizi tamir ettikten sonra uzun bir süre bir daha böyle bi ihtiyacınızın doğmayacağına söz vermekteyiz. Bisiklet tamir sektöründe vermiş olduğumuz hizmet konusunda kendimizden oldukça emin bulunmaktayız. Sizlerin değerli zamanınızı çok kaybetmeden işlemleri hızlıca gerçekleştirmekteyiz. Düzenli ve disiplinli çalışan güler yüzlü çalışanlarımız sayesinde sizleri memnun etmekten mutluluk duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR