• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ankara Çelik Yapı ( Rem Çelik Yapı )

Adres :

Karşıyaka Mahallesi Küme Evleri (hacılar) No: 158/1 Gölbaşı / Ankara Ankara » Gölbaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrullah Dilmaç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@remcelikyapi.com

Whatsapp 1:

0 (532) 509 91 05

Whatsapp 2:

0 (532) 509 91 05

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte artık üretim süreci çok daha kısa bir hal aldı. Çünkü en değerli şey zaman haline geldi. Bir beton ev yaptırmak en az 3-4 aylık bir süreç sonucunda yapılabilirken gelişen teknoloji ile birlikte prefabrik ev ise bir hafta içerisinde imal edilip monte edilmektedir. Hep zamandan hem de paranızdan kazanç sağlayabileceğiniz bu yöntemi Rem Çelik Yapı olarak bizler sizlere sağlamaktayız.

Rem Çelik Yapı Ankara ilinin Gölbaşı ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğumuz günden buyana vermiş olduğumuz kaliteli, hızlı, müşteri memnuniyeti yüksek hizmetler neticesindeAnkara çelik konstrüksiyon ve prefabriksektöründe değerli bir işletme konumuna gelmiş bulunmaktayız. Bu gelinen değerli noktanın korunması ve daha da ilerilere taşınması için gerekli çalışmaları yapmaktayız.

Kurumumuzda yaptığımız prefabrik evlerde normal evlerde olması gereken her şey mevcuttur. Hem daha sağlam hem de daha kısa sürede, uygun fiyatlarla üretilmektedir. Sizlerin istekleri çerçevesinde çizimler yapılmakta ve kurulacak araziye göre en uygun şekilde imal edilmektedir. Üretim aşamasında kaliteli malzemeler kullanılıp sağlam, güvenilir bir sonuç elde etmekteyiz. Bu hizmetleri alanında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerin de bir ev yaptırma ihtiyacı var ve hem uygun fiyatlı hem de hızlı yapılabilecek kaliteli, sağlam bir ev istiyorsanız doğru adrestesiniz. Rem Çelik Yapı olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR