• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ankara Koltuk Yıkama

Adres :

Kıbrıs Mah 2019/3 Sok No: 5 A Mamak Ankara Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aydın Yüksel

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aydnyksl@msn.com

Whatsapp 1:

0 (554) 661 06 66

Whatsapp 2:

0 (554) 661 06 66

Ankara Koltuk Yıkama olarak sahip olduğumuz deneyim ve üstün hizmet anlayışıyla hijyen ve dezenfekte konusunda oluşan tüm ihtiyaç ve sorunlarınıza zamanında, etkin ve güvenilir çözümler üretmekteyiz. Kurulduğu günden itibaren kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen firmamız profesyonel koltuk yıkama ekibiyle sektörde faaliyetini sürdürmektedir. Firmamız her türlü koltuk yıkama hizmetinde profesyonel makinelerimiz, zengin ekipmanlarımız, eğitimli ve deneyimli personellerimizle birlikte mükemmel sonuçlar elde etmektedir. Bu sonuçlarla müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkardığımız için, bizi piyasadaki diğer firmalardan ayıran en büyük fark verdiğimiz hizmet sonrası oluşan müşteri memnuniyetidir.

Hızla büyüyen koltuk yıkama sektörü koltuk yıkamada su, enerji, insan gücünden tasarruf gibi olumlu avantajlar sağladığı düşünülse de doğru ve güvenilir firmalara teslim edilmediği takdirde koltuklarda deforme gibi birçok olumsuzlukla karşılaşılabilir. Bu gibi olumsuzluklarla karşılaşmamak için yaptığı işe son derece önem veren ve odak noktası müşteri memnuniyeti olan Ankara Koltuk Yıkama olarak bizi tercih ederek, vereceğimiz hizmetin sonucunu gördükten sonra bizimle yıllarca çalışacağınıza emin olabilirsiniz. Biz değerli müşterilerimizin yüzündeki güler yüzün en büyük reklam olduğunu düşünüyor ve ona göre hareket ediyoruz.

Mamak Koltuk Yıkama olarak siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmette profesyonel ekibimiz ve kullandığımız benzersiz antibakteriyel deterjanlarımızla koltuklarınızın zarar görmeden derinlemesine temizlenmesini sağlamaktayız. Koltuk yıkama işlemlerinde siz değerli müşterilerimize ve değerli görüşlerine oldukça önem gösterdiğimizi belirtmek isteriz. Gönül rahatlığıyla bize teslim edeceğiniz koltuklarınızın son haline sizde inanamayacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR