• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ankara Nişan ve Kına Organizasyonu ( Eflatun Organizasyon )

Adres :

İzmir 1 Caddesi No: 20/9 Kızılay Çankaya Ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kevser Güllü -emrah Gökçe

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

eflatun.concept@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 324 60 09

Whatsapp 2:

0 (541) 948 24 00

Ankara Nişan ve Kına Organizasyonu ( Eflatun Organizasyon ) olarak çankaya nişan organizasyon firması,çankaya nişan organizasyonu,çankaya nişan organizasyon fiyatları,çankaya nişan organizasyonu hazırlama,çankaya kına gecesi organizasyonu,çankaya kına gecesi organizasyon fiyatları,çankaya kına gecesi konseptleri,çankaya nişan organizasyon konseptleri,çankaya en iyi nişan organizasyonu,çankaya en iyi kına organizasyonu,çankaya nişan masası hazırlama,çankaya kına tahtı kiralama, alanında hizmet vermekteyiz.

Yaşam şartlarımızın değişmesi ile birlikte uygulamış olduğumuz ve yaptığımız aktivitelerde değişmektedir. Günümüzde önemli günlerin kutlanması ve ölümsüzleştirilmesi büyük bir öneme sahip hale gelmiştir. Bu özel günlerin içeriğine göre farklı temalar ve konseptler eşliğinde, eğlenceli kutlamalar yapılmaktadır. Bizlerde Eflatun Organizasyon olarak sizlere bu özel günleriniz için özel içerikler ve hizmetler hazırlamaktayız. Sizlere sadece günün tadını çıkarmanızı bırakıyoruz.

Eflatun Organizasyon olarak Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel, kişisel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesindeAnkara eğlencealanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu önemli konumun korunması ve geliştirilerek daha kaliteli ve yüksek standartlı hizmetler sunulması adına çabalar sergilemekteyiz.

İşletmemizde düğün, nişan, kına, asker uğurlama, doğum günü, evlilik teklifi, yıl dönümler, baby shower partileri ve iş toplantıları gibi birçok farklı alanda sizlere organizasyon hazırlığı yapmaktayız. Bu hizmetleri sizlere sağlarken öncelikle sizin fikirlerinizi almakta ve kurumsal yapımızın tecrübe ve bilgisi ile birleştirerek yüksek standartlı hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetleri sizlere sağlarken gerekli olan en sağlam ve kaliteli ürünleri tercih etmekteyiz. Alanında profesyonel eğitim almış, güler yüzlü, pratik zekâlı ve enerjik çalışan kadromuz ile sizlere hayallerinizdeki organizasyonu en uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Gönül rahatlığı ile bizlerden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR