• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ankara Oto Yedek Parça ( Nf Özkan Otomotiv )

Adres :

1257. Sokak No: 803 Ostim Osb Yenimahalle Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nuri Özkan - Fatih Özkan

E-Posta Adresi :

nfozkanotomotiv@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 831 09 20

Whatsapp 2:

0 (532) 709 19 80

Otomotiv dünyası her geçen gün çok büyük bir hızla gelişmekte ve büyümektedir. Bu büyüme ila araçların bakım onarımı hem yeni nitelikler kazanmakta hem de gelişmektedir. Günümüz vazgeçilmez ihtiyacı olan araçların bakım onarımı demek can güvenliği demektir. Güvenli araçlar, güvenli sürüşlerle insan hayatı koruma altına alınır. Bu nedenle her türlü güvenlik tedbirini önceden almak, sizi, ailenizi, trafikte karşılaştığınız diğer kişileri korur. Bu nedenle aracınızın periyodik bakımlarını düzenli yaptırmak, bir tamir ya da onarım söz konusu olduğunda başvurabileceğiniz servis de aynı öneme sahiptir. Bu önemle Nf Özkan Otomotiv olarak bizler önce sizin ve sevdiklerinizin can güvenliğini önemsiyor, bu doğrultuda kendimizi ve işimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Ankara oto yedek parçasektörün de kalite standartlarının daima ileriye taşıyan firmamız, yenilikçi anlayışıyla büyümeye devam ediyor. Yedek parça servisi, balata tamiri, akü servisi, bakım ve onarım işlemleri için size en yakın adres olmaya da devam ediyoruz. Aracınız modeli ne olursa olsun yedek parça dünyamızda sizleri uygun hizmet sunmak bizim işimiz.

Yenilikçi, sürekli gelişen, garantili işler yapan, zaman konusunda duyarlı, ekonomik olarak uygun çalışma prensiplerimiz ve işinin ustası ekibimizle ihtiyacınız olduğu anda yanınızdayız. Sizlerin talep ve istekleri bizim önceliğimiz olup, araçlarınızın sorunlarını tespit ediyor, onarım ve bakım işlerini en hızlı biçimde çözüyoruz. Bu doğrultuda gelişime açık işler yapmaya ve sizin güvenceniz olmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR