• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ankara Tekel Market

Adres :

Emek Mahallesi 16.cadde N: 92-a Çankaya Ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Murat Üner

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gokmuratuner@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 238 25 71

Whatsapp 2:

0 (532) 238 25 71

Ankara Tekel Market

Ankara Çankaya’da faaliyet gösteren marketimizde sigara, alkol ürünleri, market ürünleri ve tekel ürünleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Karşılıklı saygı ve güvene dayalı bir şekilde sürdürdüğümüz hizmetimiz için sizlerin de memnuniyet, istek ve şikayetlerini oldukça önemsiyoruz. İstek ve şikayetlerinizi bize bildirerek hatalarımızı telafi etmemize ve kendimizi yenilememize katkı sağlayabilirsiniz. Ankara tekel market tüm hijyen ve temizlik kurallarını dikkate alarak ürünlerini en hijyenik şekilde muhafaza etmektedir.

Sipariş hizmetimiz ile istediğiniz her saat bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız gece açık bir şekilde siparişlerinizi beklemektedir. Tüm gün olduğu gibi gece de sizler için çalışmaktayız. Evlere içki siparişi, market ürünleri, tekel ürünleri satışı ve sigara satış noktası olup en kaliteli hizmet ile sizlere en güvenilir hizmeti sunmaktayız. Hizmetimizden istediğiniz saat yararlanarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Çalışanlarımız en kısa sürede teslimat için özenle çalışmaktadır.

Müşterilerimiz için kaliteli, uygun fiyatlı ve ekonomik kampanyalar yapmaktayız. Bazı özel gün indirimlerimizden faydalanmak için bizi takip ederek kampanya ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Birbirinden taze, kaliteli, güvenilirtekel ürünleri ve market ürünlerinde pratik alışveriş deneyimi ile sizleri bekliyoruz.

Tüm marka alkol ve sigara çeşitlerini işletmemizde bulabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da hemen sipariş vermek için 0(312) 212 27 80numaramızdan bizim ile iletişim kurabilirsiniz.

Tercihinizi bizden yana yaptığınız için teşekkür ederiz ve iyi günler dileriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR