• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ankara Yüzme Dersleri ( Onur Bolat )

Adres :

Oran Mahallesi Kudüs Caddesi Panora Avm No: 3/242 Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Bolat

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (506) 114 71 42

Ankara Yüzme Dersleri (Onur Bolat) sunduğu profesyonel hizmeti birmilyonnokta.com aracılığı ile daha geniş bir kitleye duyurmaktadır. Sunduğu profesyonel yüzme dersleri ve yüzme eğitimi ile birçok bireye yüzmeyi öğretmeyi hedeflemiş ayrıca işinin ehli bir kişidir. Bebekten çocuğa, çocuktan gence, gençten yetişkine ve yetişkinden yaşlıya her yaştan bireye eğitim veren profesyonel yüzme eğitimcisi oldukça kaliteli eğitimi ile siz değerli müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır. Ankara spor sektöründe oldukça profesyonel bir şekilde hizmet veren, yüzme eğitimi konusunda alanında uzman bir kişi olarak bireylere yüzme öğreten yüzme eğitimcisi sizlere yüksek kalite ile hizmet vermektedir.

Yüzme eğitimi veren uzman sporcu; yetişkinlere çocuklara ve bebeklere yüzme eğitimi vermekte, grup yüzme dersleri hizmeti vermekte ve uygun fiyatlarla belirli seanslarla yüzme eğitimi sunmaktadır. Düzenli ve uzun süreli yüzme eğitimleri ile profesyonel şekilde yüzme öğrenme garantisi sunan yüzme kursu ile uygun fiyatlarla yüzme eğitimi alabilirsiniz. Uzman yüzme eğitimcisi sayesinde kolayca yüzme öğrenebilir, yaz aylarında havuz ve denizlerde kolayca yüzebilirsiniz.

Çocuk ve yetişkinlere yüzme eğitimi veren alanında profesyonel yüzme öğretmeni sayesinde birkaç hafta içerisinde yüzme öğrenebilirsiniz. Siz değerli öğrencilerine uygun fiyatlar dahilinde eğitim veren uzman yüzme eğitimcisi sayesinde kolayca yüzme öğrenebilir ayrıca olimpik havuzlarda yüzme eğitimi alarak birçok açıdan yüksek tecrübe edinebilirsiniz. Sizler de profesyonel yüzme eğitimi almak için uzman yüzme eğitimcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR