• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ankaram Koltuk Yıkama

Adres :

- Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrullah Duman - Ahmet Duman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

emrullahduman472@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 088 64 19

Whatsapp 2:

0 (535) 433 40 30

Ankara temizlik sektöründe faaliyet göstermek amacı ile sektöre adımını atan firmamız; bölgemizin en profesyonel koltuk yıkama firmasıdır. Firma olarak amacımız; yaşam alanlarınızda kendi çabanız ile temizliği mümkün olmayan koltuk, çekyat, yatak, oto koltuğu vb. gibi ürünlerinizin derinlemesine temizliğini yapmaktır. Böylelikle her türlü kirden ve bakteriden arındırarak size ve sevdiklerinize daha sağlıklı yaşam alanları oluşturmaktır.

Firma olarak alanında profesyonel bir çalışma kadrosuna sahibiz. Çalışma kadromuz ileri teknoloji vakumlu otomatik yıkama makinalarımız ile adresinize kadar gelerek temizlik hizmeti vermektedir. Temizlik esnasında kullandığımız tüm kimyasal malzemeler birinci sınıf anti bakteriyel temizlik maddeleridir. Çalışma kadromuz koltuk yıkama işlemine başlamadan önce ister ev ister araç koltuklarınız olsun öncelikle kumaşın türünü tespit eder. Koltuk kumaşlarınızın herhangi bir deformasyona uğramamaları için uygun olan yıkama ayarı seçilir ve hassasiyet ile temizliği gerçekleştirilir. Temizleme işleminin süreci mobilyalarınızdaki leke ve kirin yoğunluğu ile alakalı olarak değişkenlik göstermektedir. Mobilyalarınız yıkama ve temizlik esnasında firmamızın garantisi altındadır.

Karşılıklı güven, dürüstlük, saygı ve hoş görü firmamızın temel çalışma ilkeleridir. Bu ilkelerimiz ekseninde sektördeki artan rekabet ortamına rağmen en kaliteli hizmeti, en makul fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Firma olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar kaliteli ve güvenli mobilya temizliğinin tek adresi olduk. Temizlik sektöründe uzman personelimiz ile insan ve çevre sağlığına odaklı hizmet anlayışımızı dün olduğu gibi yarında sürdürmekte kararlıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR