• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Anne Eli Ev Yemekleri

Adres :

Ayazağa Mahallesi 121. Sokak No: 6 Daire: 1 İstanbul » Sarıyer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadriye Demir

E-Posta Adresi :

kadriyedemir74@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 551 57 07

Sarıyer ilçesinde hünerli ellerin yeri olarak bilinen firmamız Anne Eli Ev Yemekleri birmilyonnokta.com un üyesidir. İstanbul ev yemeği firmaları her geçen gün sayı olarak artış göstermektedir. Bunun nedenleri her ne kadar lezzetli oluşlarından kaynaklı olsa da bunun dışında yapılan yemeklerin içeriği de önem arz etmektedir. Ev yemekleri içeriği genellikle sağlıksız katkı maddeleri içermez. Doğal olarak elde edilen ürünlerle yapılan yemekler hem gönül rahatlığı ile yenir hem de lezzetlerine doyum olmaz. Firma olarak siz değerli müşterilerimiz için yaptığımız yemeklerimizi; tarhana, ev baklavası, mantı, yaprak sarması, içli köfte, kol böreği, ev yapımı turşu, domates sosu ve kestane balı olarak sayabiliriz.

Firma olarak müşteri memnuiyetine her zaman çok önem verdik. Bu sayede müşterilerimizin güvenini kazandık ve firmalar arasında başarılarımızla kendimizi kanıtladık. Çalışan aşçılarımız işlerinde ehil, yıllarca aynı sektörde görev almış, titiz çalışan ve dinamik ekip arkadaşlarından oluşmaktadır. Temizlik hiçbir zaman taviz veremeyeceğimiz konuların başında gelmektedir. Yemeklerimiz mutlaka özel elbiselerle, maske ve bone kullanılarak hazırlanmaktadır. Kullandığımız ürünler mevsimine göre taze olarak ve doğal yöntemler kullanılarak elde edilmiş ürünlerdir.

Firmamız kısa zamanda becerikli eller sayesinde sektörde sözü geçen bir firma olmuştur. Her zaman daha iyisini yapma gayreti ile çalışmalarımıza devam ettik. Bizleri arayarak istediğiniz üründen sipariş edebilirsiniz. İstediğiniz zaman içinde istediğiniz miktarda yemeğimizi yapar korunaklı kutularla ambalajlar hazır hale getiririz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler