• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Antakya Et & Kasap

Adres :

Mevlana Mahallesi 1740. Sokak No: 7/a İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tekin Sarıksız

E-Posta Adresi :

tkn28svd@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 732 69 58

İzmir alışveriş sektöründe hizmet veren Antakya Et& Kasap birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Hem beslenmede hem de Türk mutfağında etin yeri tartışılmazdır. Ancak tüketilen etlerinde dikkatli seçilmesi alınması gerekmektedir. Önemli bir protein kaynağı olduğu için vücudun ihtiyaçlarının karşılanmasındaki yeri tartışılmayacak kadar değerlidir. Sizlere uluslararası kalite standartlarında bir hizmet ile buluşturmaktayız.

Sizlere sunduğumuz ürün seçeneklerimiz içerisinde dana kıyma, et ve et ürünleri, sakatat, kıyma, et pirzola, kuzu kol, kırmızı et, kasap köfte, kuzu eti, sucuk ve sakatat yer almaktadır. Bu lezzetlerin her bir sofralara çok yakışmaktadır. Sebze yemeklerini daha lezzetli hale getiren kıyma ya da ette mutfakların olmazsa olmazıdır.

Çocukların gelişiminden hastalıklara karşı korunabilmek içinde düzenli olarak tüketilmesi uzmanlar tarafından önerilmektedir. Kaliteli hizmetimizin sırrı ise hayvanların beslenmesinden kesimine kadar her bir detayına çok dikkat etmemizdir. Çünkü söz konusu sağlık olduğunda en ufak bir detay çok kritik olabilmektedir. Bu nedenden dolayı titiz ve dikkatli bir şekilde çalışmaktayız ve çalışmaya da devam edeceğiz.

Ürünlerimiz uygun sıcaklıkta ve ortam koşullarında muhafaza edilmektedir. Böylelikle de olası sorunların da önüne geçilmiş olmaktadır. Her zaman taze olarak bulabileceğiniz et ve et ürünleri ile de akşam yemeklerinden kalabalık sofralara kadar keyifli vakit geçirebilirsiniz. Havaların ısınması ile de mangal yakmak isteyen müşterilerimizi de bekleriz. Ürünlerimizi yakından görmek ve incelemek için dükkanımıza bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler