• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Antalya Lihkab

Adres :

Meltem Mahallesi 3807 Sokak Mavideniz Sitesi B Blok Kat: 3 No: 12/9 Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Akın Kurt

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 151 33 43

Whatsapp 2:

0 (533) 740 38 35

Antalya Lihkab hizmet sektöründe faaliyette olup www.birmilyonnokta.com üyesidir. Yüzeyde ölçümler yaparak plan ve projeler hazırlayan haritalar çıkartan harita mühendisleri aldıkları sonuçlar ışığında hesaplar yaparak kamudan özel sektöre kadar pek çok yerde hizmet vermektedirler. Biz de Antalya Lihkab olarak lisanslı harita kadastro mühendisi Akın Kurt öncülüğünde deneyimli ve alanında uzman ekibiyle sektöre katkı sağlayacak çalışmalara imza atmaktayız.

Antalya hizmet sektöründe çalıştığımız büromuzda kentsel ve kırsal alan çalışmalarından tapu kadastro danışmanlığına, kişiye ait alan veya arazinin resmi sınırlarının belirlenmesinden, hali hazırla bulunan bir alanın haritasının çıkartılma işlemine kadar pek çok alanda faaliyet göstermekteyiz. Lisanslı harita mühendislerimiz tarafından özel bürolarımızda müşterilerimize kendi alanımızda istedikleri konuda yardımcı olmaktayız. Ayrıca, hala inşaat halinde olan taşınmazlara ait bölümlerin nasıl kullanılacağına dair kullanım hakkının alınması olan kat mülkiyeti hizmeti vermekteyiz.

Bir inşaat alanını faaliyete geçirmeden önce alanda bulunan taşınmazların ve çevresel yapıların konumlarının gösterildiği hali hazır harita uygulaması sağlamaktayız. Aldığımız projelerde iş disiplin ve ahlakını ön planda tutarak konuyla alakalı bilgilendirme yaptıktan sonra söylenilen tarihte işi teslim etmekteyiz. İşlerimizde profesyonellik, memnuniyet ve süreklilik kazanmaya önem göstermekteyiz.

Harita ve mühendislik alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek büromuzda uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz. Kullandığımız ileri teknoloji makine ve malzemelerle disiplini şekilde çalışmaktayız. Doğru hesaplama ve hızlı çalışma şeklimizle kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR