• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Antalya Organik Ürünler

Adres :

Yeşilyurt Mah. 4340 Sok. No: 5 Daire: 2 Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Eralp

E-Posta Adresi :

eralpyunus@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 783 51 05

Yeme içme sektöründe firmamız, organik ve doğal ürünlerini siz değerli müşterilerimize sunmak adına açılışını gerçekleştirmiştir. Sizlere kaliteli, güvenilir ve doğal ürünleri ulaştırmak amacı ile hizmet vermeye başladık. Günümüz şartlarında fabrikasyon gıda türlerine kolaylıkla ulaşırken, köyde yetiştirilmiş ev yapımı ürünlere ulaşmak oldukça zordur. Antalya Organik Ürünler olarak sizlere Antalya/ Kepez’ de hizmet vermekte, geleceğimizi düşünerek adımlar atarken sizlerin ve çocuklarımızın sağlığını düşünerek yolumuzda ilerlemekteyiz.

El ve ev yapımı, katkı maddesi içermeyen gıda ürünlerimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Tadı, kokusu ve lezzeti ile bağımlılık yapan ürünlerimizden vazgeçemeyeceksiniz. Sizlere sunduğumuz gıda ürünlerini güvenle ve keyifle tüketebilirsiniz. En makul fiyatlar ile müşterilerimize sunduğumuz ürünleri tercih edebilirsiniz.

Akdeniz bölgesindeki zengin topraklarda yetiştirilen ürünlerden ortaya çıkarılan el yapımı gıdalarımız, müşterilerimiz tarafından gün geçtikçe daha da talep edilmektedir. Güler yüzlü hizmetlerimizi sizlere sunarken aklınıza takılan en küçük soruları bile cevaplamaktan geri kalmıyoruz. Firmamızın ürünlerini tatmak isterseniz mağazamıza uğrayabilirsiniz. Sizlerle tanışmaktan büyük mutluluk duyacağız. Türkiye’ nin her il ve ilçesinden sipariş verebilirsiniz. Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaramız 05307835105. Bizleri sosyal medyadan takip ederek, ürünlerimizi inceleyebilirsiniz veya whatsapp numaramızdan yazarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR