• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Antalya Yüzme Kursu (fidan Swimming Antalya )

Adres :

Meydan Başaran Otel / Akdeniz Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Melih Fidan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 747 66 26

Antalya Yüzme Kursu (fidan Swimming Antalya ) olarak birmilyonnokta.com adresinde sizlere spor alanında hizmet vermekteyiz. İnsan vücudu için en faydalı spor dallarının başında yüzme gelmektedir. Yüzme ile uğraşan insanlar hem daha atletik bir vücuda sahip oluyor hem de daha açık bir zihin yapısına sahip oluyor. Bu kazanımları elde edebilmek için ise iyi bir yüzme eğitimi almak şarttır. Biz okul olarak tüm yüzme öğrencilerimize en iyi eğitimi vermeyi amaçlıyoruz. Bunun için gerekli olan tüm adımları atmaktayız. Tüm eğitim kadromuz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Oldukça önemli olan yüzme hocası kriterimiz öğrencilerin en pratik yoldan öğrenmelerine odaklıdır.

Antalya spor sektöründe coğrafi konum nedeniyle en çok tercih edilen dal yüzmedir. Bu spor dalında uzmanlaşmak için küçük yaştan itibaren eğitim almak gerekir. Çocuklarınız için yüzme eğitimini ne kadar küçük yaşta başlatırsanız o kadar kazançlı çıkarsınız. Çocukların bilişsel gelişimine büyük katkı sağlayan grup yüzme eğitimlerimiz olduğu gibi bire bir eğitimlerimiz de mevcuttur. Eğitim esnasında tüm hijyen kurallarına uyulmaktadır.

Çocuklar için tavsiye edilen yüzme kursları arasında başı çekmekteyiz. Bunun asıl sebebi sunduğumuz kurs hizmetinin son derece kaliteli olmasıyla beraber uyguladığımız uygun fiyat politikasıdır. Piyasa standartlarına göre son derece uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Çocuklarınızın gelecek hayatlarında daha başarılı bir yaşam sürmesi için sizlere sunduğumuz yüzme kursu fırsatını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Türkiye şampiyonundan özel yüzme dersi
Bireysel özel derslerimiz 12 ay boyunca sizlerin dilediği gün ve saat aralığında Akdeniz üniversitesi kapalı yüzme havuzu, Meydan Başkan otelde ve sizlerin önerdi site havuzlarında devam etmektedir
Uygun fiyat ve hijyenik Ortamda ders almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz
3 Kademe kıdem yüzme antrenörü Melih fidan

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR