• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Antebi Dürüm

Adres :

İstasyon Mah. Yarımburgaz Cad. No : 31/2 ( İstasyon 24 Rezidans Altı Shell Benzinlik Yanı) İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

ilkerkalmak@gmail.com

İşletmemiz İstanbul restoran sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. İşletme olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar en meşhur çorba, dürüm ve kebap salonu olarak ün yaptık. Sunduğumuz kusursuz hizmet anlayışımız ve menü seçeneklerimizdeki zenginliğimiz ile bölgemizin en çok tercih edilen mekânlarından biri olduk. Siz değerli müşterilerimize alışılmışın dışında alternatif seçenekleri sunarak damaklarınızı tatlandırdık. Yıllardır restoranımızın müdavimi olan müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler ile verdiğimiz kaliteli hizmetin gururunu yaşıyor ve yaşatıyoruz.

Restoranımızda siz değerli müşterilerimize sunduğumuz et ve et ürünlerimiz bilinen ve güvenilen yerlerden temin edilerek restoranımıza getirilmektedir. Bununla birlikte tüm çeşitlerimiz hazırlanmasından pişirilmesine ve hatta sunumuna kadar hijyenik bir ortamda ve gıda güvenliği standartlarına uygundur. Temizlik, titizlik ve hijyen mutfağımızın vazgeçilmez üç çalışma ilkesidir.

Restoranımızda bölgemizin en meşhur et ve kebap şefleri çalışmaktadır. Usta şeflerimizin maharetli ellerinde özel baharatlar ile harmanlanan etler itina ile şişlere dizilir. Tam kıvamında ızgara olunarak siz değerli müşterilerimize sunulur. Dolayısıyla deneyim ve güler yüzlü personelimizin samimi ve sıcak hizmet anlayışı ile damak tadına önem veren siz kıymetli müşterilerimizi salonumuzun sıcak ortamında ağırlamaktan onur duyuyoruz.

Restoran olarak kendimize özgü tariflerle hazırladığımız çorba, dürüm ve kebap çeşitlerimiz ile siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti ve en makul fiyatlar ile sunmak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz ekseninde lezzet kalitemizi bozmadan hizmet anlayışımızı sürdürerek kendi kulvarımızda liderliğimizi devam ettirmekte kararlıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR