• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Antikacı Adem

Adres :

Dereboyu Caddesi Ambarlı Dere Yolu No: 21ortaköy Beşiktaş İstanbul İstanbul » Beşiktaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Gültekin

E-Posta Adresi :

antikacaferestaurantortakoy@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 774 27 29

Whatsapp 2:

0 (533) 774 27 29

Antika eşyalar günümüzden çok uzun zaman önce aktif bir şekilde kullanılmakta olan ve kısmen hasarsız bir şekilde kimi zaman ise hasarlı bir şekilde günümüze kadar ulaşabilmeyi başaran ürünler olarak tanımlanmaktadır. Antika ürünler sahip oldukları tarihi değerler bakımından oldukça önemli eserlerdir. Günümüzde antika öğelerin bir kısmı yıllanmış ve kullanıma uygun bir şekilde dekoratif olarak kullanılmaktadır. Tarihi eser niteliği taşımayan bu antikalar dekor olarak evlerinizde oldukça güzel bir görünüm olmasına ve nostaljik bir hava yansıtılmasına olanak tanıyacaktır.

İstanbul Alışveriş sektöründe gerçekleştirmekte olduğumuz antika satışı hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin farklı tutkularını ön plana çıkaran her türlü eserimizi müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Ürünlerimiz oldukça geniş bir kapsama sahip olan ürünler olup ofis, ev, otel gibi farklı mekanlarda kullanım için oldukça uygun ürünlerdir. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde ise müşterilerimizin farklı zevklerine de hitap edebilmekteyiz. Evlerde eskiden var olan kalorifer peteklerinden eski mühimmat sandıklarına, antika heykellere varıncaya kadar oldukça fazla çeşit ürün siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirmekte olduğumuz hizmetlerimiz neticesinde, müşterilerimiz ile buluşturmakta olduğumuz antika ürünlerimiz minimum düzeyde hasar görmüş ürünlerdir. Bu sayede müşterilerimizin kullanımları esnasında herhangi istenmeyen bir durumun ortaya çıkmasının başarılı bir şekilde önüne geçilebilmiş olunmaktadır. Siz de sağlam ve dekoratif özellik taşıyan antika ürünlerine sahip olmak için bizim ile irtibata geçebilir, ürünlerimizi yerinde inceleyebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR