• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Antiq Hatay Sofrası

Adres :

Turgut Reis Mah. Cengiz Topel Cad. No: 66/c İstanbul » Esenler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Kember

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mkember1980@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 765 31 31

Kebap çeşitlerinin ülkemiz mutfağında ki yeri çok büyüktür. Ülkemizin her köşesinde, farklı çeşitlerde hazırlanan birçok kebap çeşidi mevcuttur. Böylesine geniş bir yelpazeye sahip olan kebap ürünlerinin hazırlanmalarında önemli farklılıklar olabilmektedir. Farklı bölgelerin ürünlerini, lezzetlerinde hiçbir kayıp yaşanmadan hazırlanması için eğitimli, mutfakta farklı bölgelerin yemek kültürlerine hâkim bir ekip bulundurulması zorunludur. Aynı zamanda hizmet kalitesi ve temizlikten kesinlikle ödün verilmeden, her zaman en doğal şekillerde yetiştirilmiş, en taze malzemelerin kullanılması gerekmektedir.

Kebap çeşitlerinin yanında pideler ve lahmacunlar da ülkemizde en popüler lezzetler arasındadırlar. Hazırlanmaları ve pişirilmeleri kebaplardan daha kolay olan pide ve lahmacunların lezzetini kullanılan malzemenin kalitesi ve pişirilmesi belirler. Menümüzün bir diğer değeri olan çorbalarımız, yemek kültürümüzün ve sofralarımızın ayrılmaz ve alternatifsiz bir parçasıdır. Çorbalar birçok yöremizde geleneksel olarak yemekten önce tüketildiği için, servisi yemek önünden öncelikli yapılmaktadır.

Biz Antiq Hatay Softası olarak müşterilerimize sadece kebap seçeneklerimizle değil, Hatay bölgesinin bütün lezzetlerini müşterilerimize sunmak amacıyla İstanbul restaurant sektöründe hizmet veriyoruz. Menümüzün ağırlığı ülkemizin her köşesinde sevilen kebap, dürüm, lahmacun, pide ve çorbalar gibi ürünlerde oluşuyor olsa da bunların yanında müşterilerimize Hatay yöresine ait farklı tatlı ve lezzetlerin de servisini yapıyoruz. Kapılarını Esenler’de müşterilerine açan restaurantımızda hem ferah salonumuzla hem de ev ve iş yerlerine servis hizmetimizle sizleri lezzetlerimizle tanıştırmak için çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR